Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2. jūnijā 07:48
Paskatoties uz to policistu, tiešām var ievērot maniakālu acu skatienu. Nepatīkams cilvēks!
Sarma Saliņa
2. jūnijā 08:48
Ko var ņemties ap vienu narkomānu, kurš gribēja veikalā norēķināties ar viltotu naudu? Par ko tāda ažiotāža? Ja būtu otrādāk, ka mirušais ir baltais un policists melnais - arī visi šitā psihotu? Ne tak! Melnie iedomājušies sevi nezin kāpēc pārākus par visiem. Noziedzniekiem ir jāsaņem sods, neatkarīgi no ādas krāsas. Policista vainu, lai izmeklē tiesa, neapšaubāmi viņš ir vainīgs cilvēka novešanā līdz nāvei. Bet tie grautiņi un masu nekārtības jau nu ir pārspīlējums pārākajā pakāpē.
keiko-naia
2. jūnijā 09:02
Kāpēc netiek pieminēts tas, ka savu I can't breathe viņš bļāva jau tad, kad vēl stāvēja kājās un pretojās policistiem ? Tas tika konstatēts izpētot visu četru policistu body-cam ierakstus. Piecas sodāmības, no tām pēdējā par bruņotu laupīšanu, par ko viņš atsēdēja piecus gadus. Ak, Dievs, cik "nevainīgs" jēriņš tika aizturēts ...
Runājošā galva
2. jūnijā 09:05
Sarma! Cik gan deformēta cilvēkam var būt apziņa... Un cik gan mazām un mazspējīgām jābūt smadzenītēm, lai nesaprastu rakstīto... Kurā vietā ir atzīmēts apstiprinājums tam, ka tiešām Floids tika izmantojis viltotu banknoti? Vari norādīt?
Pujene Sārtā
2. jūnijā 09:31
Māri Zommer, sauksim lietas īstajos vārdos - vismaz pusi darbiņa pie savas nāves iestāšanās paveica pats mirušais..."Autopsijas slēdzienā arī minētas nozīmīgas Floida veselības problēmas - arteriosklerotiska un hipertoniska sirds slimība, intoksikācija ar fentanilu, nesena metamfetamīna lietošana." Veselības problēmas var būt jebkuram, bet narkotiku kokteiļu lietošana ir katra individuāla izvēle.Pie tam arestēja viņu ne jau tāpat vien bez iemesla, bet par viltotas naudas lietošanu un neadekvātu uzvedību veikalā. Un neadekvātā uzvedība turpinājās arī aresta laikā - vienā mašīnā sēdēja bez jebkādām problēmām, bet policijas auto nevarēja iesēdināt, jo viņam, redziet, ir klaustrofobija... Un tie protestētāji ir tādi paši noziedznieki, kas neatšķir demokrātiju no visatļautības! Ādas krāsai te nav nekādas nozīmes, jo ir starp viņiem redzami arī baltie... Nedomāju, ka tie cilvēki, kuru īpašumi tiek izlaupīti, nodedzināti, kuru mūža darbu izposta tādi vandāļi, tagad pēkšņi sāks līdz sirds dziļumiem mīlēt tos salašņas...Un tā nekādā ziņā nav balto cilvēku vaina, ka lielum lielais vairākums to salašņu nav ar baltu ādu - ne viņi tos dzemdēja, ne viņi tos nokrāsoja...Man ir vienalga, kāda ādas krāsa ir godīgam cilvēkam, kas strādā, uztur ģimeni, ir likumpaklausīgs pilsonis - man tas būs cienījams cilvēks. Arī starp melnādainajiem tādu nav mazums...Ja cilvēks izvēlas iet citu ceļu, tad nav jābrīnās, ka tādu galu dabū...
Dzintars Lielais
2. jūnijā 09:55
Baigi vietējie rasisti sarosījušies! Par tādiem vārdiem vien, jau var pantu piešūt!
Austris Hermanis
2. jūnijā 10:21
Būtu nomušījuši kādu balto, neviens pat nepieminētu tādu faktu...
Runājošā galva
2. jūnijā 10:26
Arī Pujene skolā varbūt gājusi, lasīt burtus iemācījusies, bet saprast uzrakstīto nespēj... Tikpat labi es varu pateikt, ka Pujene nodarbojas ar prostitūciju un krāpj nodokļus. Tagad viņai būtu jāgaida policija ierodamies un lai nepaspētu neko sadomāt attaisnojumam, jābūt gatavai, ka policija sitīs ar galvu pret sienu... Bet pēc prāta spējām spriežot, to regulāri dara viņas vīrs... Un tad jau nav brīnums, ka šāda līmeņa smadzene meklē mierinājumu, kā kāds varētu būt vēl stulbāks par viņu...
Jānis Jansons
2. jūnijā 11:31
Hmm-tagad padomāsim par bezdzimuma stalkeru,kurš nevar orientēties gadsimtos.Varbūt nosauksi kādu piemēru no gadiem pirms mūsu ēras?
Māris
2. jūnijā 12:31
labprāt palasītu zinātkārā portāla rakstu par cietušā dzīvi. No pozitīvajiem tēliem visai cilvēcei jāmācās. Visa pasaule jau sacelta kājās. Tēma jāturpina!
Ariel
2. jūnijā 12:35
Tagad tie melnie slaisti iznicina ekas un apzog Gucci veikalus!
Valdis Pilenieks
2. jūnijā 12:39
Mārim Zommeram: Tev ir nācies aizturēt narkomānu? Vajadzētu saprast , ka intoksikācija ar fentanilu (sintētiskais opiāts) un nesena metamfetamīna lietošana ar neapbruņotu aci redzama, bet tas, ka narkomānam vēl piedevām hipertoniska sirds slimība, diemžēl uz pieres nav rakstīts.Tādu neadekvātu klientu aizturēšana ir apmēram tas pats, kas mēģināt savaldīt kobru - mazākā neuzmanība, un tu jau riskē ar dzīvību! Te nesen divi labi audzināti policisti tepat Lietuvā tādu mēģināja pierunāt sēsties mašīnā.Rezultāts - 2 līķi un viens smagi ievainots, kurš visticamāk arī būtu līķis, ja nebūtu bruņuvestē. 5 reizes tiesāts, (pēdējoreiz - par bruņotu laupīšanu) narkomāns Džordžs Floids ir tikpat nožēlojams, kā tie, kas te par viņu raud krokodila asaras.Parakājos i-netā - tas vīrs, kurš vainojams viņa nāvē, policijā ir 18 gadus, un tici man, pieredze ar šādiem "klientiem" viņam ir visraibākā - vairākas reizes viņam ir nācies piedalīties arī apšaudēs.Izskatās pat, ka tas nēģeris viņam ir bijis zināms - abi piestrādājuši viena un tā paša naktskluba apsardzē, tikai dažādās maiņās. Pieļauju, ka viņš zināja, ko no tāda Floida var sagaidīt.Es uz to visu drīzāk skatos kā uz brāķi darbā, nevis "brutālu slepkavību" kā to te mēģina uzpūst.Aiz visiem masu grautiņiem ASV demokrātu partijas ausis rēgojas - viņi to uzkurinās visos veidos un pat pilsoņkaru izraisīs, lai tikai nepieļautu Trampa pārvēlēšanu.Tramps ir savācis pietiekami daudz pierādījumu korupcijā, lai ietupinātu uz ilgiem gadiem gana daudz prominentu demokrātu - sākot ar Baidenu un beidzot ar Hilariju Klintoni.
Valdis Pilenieks
2. jūnijā 12:55
Mārim: Tam "pozitīvajam tēlam" ja nu kas pozitīvs bija, tad visticamāk - tikai Vasermaņa reakcija!
Runājošā galva
2. jūnijā 13:42
Visinteresantākais ir tas, ka ja mūsu sabiedrība sastāvētu tikai no dedzīgajiem pašreizējiem policijas aizstāvētājiem, tad viņi paši vēl arvien dzīvotu Padomju Savienībā... Ar tādu domāšanu nekādas 1991. gada barikādes nebūtu... Bet tas jau ir pierasts, ka pēc melnā darba darīšanas uzrodas bars ar pārgudriniekiem, kas darba darīšanas laikā atsēdēja nesaprašanā, ka tik nedabū bietē...
Agris Aboltins
2. jūnijā 14:10
Keiko, par bruņotu laupīšanu 5 gadi aiz restēm Amerikā?! Tu ko, jocīgs esi vai tikai ierakstiji komentāru, jo nebija ko darīt?! Un lai Tev top skaidrs, es esmu rasists, bet šoreiz musors bija 100% vainīgs.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi