Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
DŽA
20. maijā 11:30
Vāciešiem tas nudien nepatiks- tiks izdāļāta viņu maize un gaļa, viņiem atļauju neprasot. Bet Latvijai veicās! Ēdīsim Vācijas maizi un gaļu:) laba ziņa!
arvis palma
20. maijā 12:07
kamdel ,neraksta par demonstracijam Vacija?
Velga
20. maijā 12:35
Domājams, % būs augsti, jo kura valsts krīzes laikā būs spējīga aizdot naudu, ja tai pašai problēmu pietiek? Bet labāk tāda iespēja, nekā nabadzība.
JĀZEPS DŽEDAJS
20. maijā 13:46
Jā jā tas ir vēl viens solis lai visus padarītu par vienotiem iegrūst paradu jūgā Un kāpēc mums ir jāatbild par ITĀLIJU SPĀNIJU GRIEĶIJU Lai viņi iet citur Un galvenais kas tad mēs ieķilājām savu zemi kura mums nepieder ..Un kas būs tie kas atdos mūsu paradu Vai mūs beigās nopirks citi Un vēl piedevām sāks privatizēt ŪDENI Bet bet jums kungi nekas neiznāks Bija PSRS Un toreiz neviens nedomāja un necerēja ka mēs aizmuksim Tā ka No ES ir jāstājās laukā Mēs tur varam būt bet tikai Uz atseviškiem līguma pamatiem
Beerdrinkers Von Kowelenz
20. maijā 14:03
Daudzi rakstu nav izlasījuši, ja ir, tad sapratuši nav. Vācija finansiāli palīdzēs EU valstīm, kurām ir vājāka ekonomika. Tie nav aizdevumi, kādi vēl procenti. Merkeles lēmums, bez šaubām, būs Vācijā ļoti nepopulārs, arī man, kā nodokļu maksātājam, tas nepatīk. Bet EU nabadzīgās valstis, no tā tikai iegūs. Arī Latvija! Neuzskatu, ka Vācijai ir jāglābj EU valstis, tas ir jādara EU institūcijām Briselē.
Salvis Dišlers
20. maijā 18:01
Es ieteiktu Vācijai izstāties no ES, un tad paskatīties cik ilgi tas veidojums izturēs!
Salvis Dišlers
20. maijā 18:10
Latvija ir bagāta valsts, saskaņā ar mūsu valstsvīru teikto, mēs no palīdzības lepni atteiksimies!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi