Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Vecais
9. aprīlī 19:27
Jā tā tas ir, ka medicīna ASV ir zemā līmenī. Diemžēl viņi paši to pārāk vēlu saprata. Privātā medicīna, privātie dakteri miljonāri. Un daudzi tie bagātie dakteri pameta savus slimniekus un paši aizbēga uz drošākām vietām. Tāpēc arī tā lielā mirstība. Es ceru, ka amerikāni mācīsies no savām kļūdām un izdarīs pareizos secinājumus.
Haks Piterss
9. aprīlī 19:36
Absolūti identiska situācija ir Latvijā , tas ir tikai laika jautājums , kad mirstošie jautās Vinkelei --- kurš par to visu samaksās /atbildēs/ ?
juju
9. aprīlī 19:38
mums jau uz to pašu iet. ko līdz polise,ka tikpat visi ārsti skaitās privātie, kas naudu prasa.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 19:39
Es gan padomāju, ka čals teica- fuck their fucking world! Bet tas- kurš par to samaksās, tas bija muļķīgi. Ķīnas virusoloģijas laboratorijās vīruss radīts tika, ķīniešu spēlītes, kas, diemžēl, izgāja no kontroles. Ķīna neko nemaksās. Un, labākais ir tas, ka pat zinot to, ka ķīnieši to sūdu radīja, neviens Ķīnai nepārmetīs. Jo karš nav vajadzīgs! Jā, tā ir labāk.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 19:43
Utainie kremļa troļļi tik vemj un dirš- ko, lopi, jums vēdera vīruss ir piemeties? Ak, jā, žurku slimība, leptospiroze, jūs tak žurkas esat.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 19:49
Vecais, hallo? Krievija strauji tuvojas Amerikas situācijai! Un Krievijā veselības aizsardzības sistēma ir pilnīgs vāks! Bet tu, sūda trolli, dirs uz ASV? Paskatīsimies, ko Krievija spēs.
Vecais
9. aprīlī 19:56
Beerdrinkers Von Kowelenz, Krievijā atšķirībā no ASV bez privātās medicīnas ir valsts medicīna, no kuras dakteri nevar tā vienkārši dezertēt. Pie tam ārstēšanās valsts slimnīcās visiem ir bezmaksas.
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 20:05
Vecais, tev būs jaunums, tu, ute, moš brīnīsies- Krievijā nav bezmaksas medicīna. Krievijā ir agresīvs kapitālisms ar visām, no tā izrietošajām sekām. Un nāks viņiem sudrablapsa, lavās jau tagad klāt. Tad viss! Feierabends.
Vecais
9. aprīlī 20:13
Beerdrinkers Von Kowelenz, Krievijā ir gan bezmaksas ārstēšanās slimnīcās. Viņiem visiem, arī pensionāriem, ir apdrošināšanas polises. Ja nezini, tad nemuldi!
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 20:19
Vecais, tev ausis kustās:) tu melo:)
Beerdrinkers Von Kowelenz
9. aprīlī 21:32
juju "ko līdz polise,ka tikpat visi ārsti skaitās privātie, kas naudu prasa". juju, tu kaut ko neesi sapratis- veselības apdrošināšanas polise darbojas pie visiem ārstiem, arī pie tiem, kuri, kā saki "skaitās privātie". juju, tev tak vismaz 60 gadi ir, kā vecs vīrs var tādu tuftu maukt? Nē, tos, kuri tavam komentam plusoja, es saprotu- sīki pamuļķi. Bet kā tu, vecs vīrs būdams, tādu huinja gvelz?
Vērotājs
10. aprīlī 01:20
Stulba valsts, katras valsts bagātība ir viņas cilvēki un tie ir viņas strādnieki rūpnīcās, transportā, tie ir viņas ierēdņi, skolotāji, bibliotekāri , zinātnieki, inženieri, policisti, kareivji, jūrnieki, lidotāji. Ja valsts nerūpējas par saviem cilvēkiem, valsts mūžs nav ilgs. Spriežot pēc interneta portāliem Covid 19 tests US maksāja pie 900 $.NMPD izsaukums ~ 3000$, 9 dienas slimnīcā vairāk kā 35 000 $. Īstas dzīres «mēra» laikā.
Aivars Bautris
10. aprīlī 08:47
Vai vīnš vēl nepaspēja pateikt Lai nekas tāds vairs nenotiktu , nākošajās vēlēšanās balsojiet par demokrātu kandidātu
Andis Ziemelis
10. aprīlī 10:27
Krievija Medicina nemaksa 30 000 ASV dollarus par nedelu noguletu slimnica .
Beatrise Rozenberga
10. aprīlī 12:36
vai tas tiesa. tur tak asv apdrošināšanas. 35 000 par nedēļu slmnīcā. pilnīgas muļķības.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi