Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Kasiog
9. aprīlī 07:27
Mūsējie šito nepaspēja vēl ieviest.
Vecais
9. aprīlī 07:50
Kārtībai jābūt.
Haks Piterss
9. aprīlī 09:03
Totalitārajā Latvijā līdz tādām tehnoloģijām ir tikpat kā līdz Mēnesim .....
Evalds Malahovskis
9. aprīlī 09:22
Visīstākais aprīļa joks,nokavēti paziņots un tikai tā es to varu saprast. No citas puses skatoties: pilnīgi saskan ar to pasaku par slinko Jemeļu, kas, gulēdams uz maizes krāsns, to iedarbināja un brauca precībās. Palasiet to pasaku--būs līdzība saskatāma.
Ainars Vīndedzis
9. aprīlī 09:52
Krievija vienmēr ir braukusi no viena grāvja otrā,vienu nedēļu valsts tv kanālos atklāti iesmej par vīrusu,nākamā dienā vairs miseni nevar izmest!
Ādolfs Nāks
9. aprīlī 10:04
Kā beidzās ar pašizolantu kučinski, kura seju atpazina lielveikalā? Vai saime vismaz oficiālu fui izrakstīja?
Trekngailis
9. aprīlī 10:46
šis ir sīkums. Ķīnā izstrādā tehnoloģijas smadzeņu viļņu atpazīšanai un pretvalstiaki domājošos var pamazām sākt identificèt. Piemēram, ja parāda karogu un aktoviczēja n. acc., tad cilvējs mīl savu zemi, ja insula - izjūt pret to riebumu. Cerams, mūsu DP arī drīz sāks šādi izķert kaitīgus elementus.
Māris Zommers
9. aprīlī 10:51
Bet apsadauzītais poļu dzērāj Sēņu veci! Kāda tev, skuju, daļa, kas ir vai nav Latvijā?! Dodies uz savu pšeku paradīzo, un liec mieru Latvijai, kā Latvija liek mieru tev.
Trekngailis
9. aprīlī 10:55
Pie tam šis tests atmaksājas ātri, jo nav jātērē uz nevajadzīgu 24h novērošanu.
Andris Briedis
9. aprīlī 12:35
Tāda totālā kontrole protams ka nav pieļaujama, ja vien nav kāds būtisks apdraudējums. Bet .. no pastāstiet, "experti", kā tad cīnīties ar tādiem tirliņiem, kam ir nospļauties (šai gadījumā pat tieši) uz visiem pārējiem. Kaut vai ar tiem pašiem kam ir jābūt pašizolācijā pēc kontakta vai ceļojuma? KĀ?
Futs Bols
9. aprīlī 12:44
Kā cīnīties pret pašizolācijas pārkāpējiem? Pie mums viņus kontrolē policija un viņu atrašanās vietu var noteikt pēc mobilā telefona. Vairums cilvēku ievēro pašizolācijas noteikumus. Krievijā kameras salika, lai cīnītos pret protestētājiem pret Putina režīmu. Ar to palīdzību var precīzi noteikt cilvēkus, kuri piedalījās demonstrācijās.
Jánis Ore
10. aprīlī 16:05
Jús Latvieshi nesaprotat, ka shis ir sákums tehnalogjiskai diktatúrai, tehnalogjiskajam comunismam/fashismam, táda káda ir Kjíná, kad par sliktu kredíta reitingu (ja neievéro noteikumus) jús nevarésiet ne celjot, ne kur izbraukt árpus noteiktas teritorijas. Vai bailes no kaut káda nepeirádíta vírusa jús labprátígi gribat attdot savu brívíbu?!?!?!? Ja sejas atpazíshanas tehnologjia ir ieviesta, To nost nenjems, tá tur paliks un 24/7 véros katru síkumu, izdarísi ko niecígu, nometísi mazu gruzíti un tas tiks piefikshéts, un bús jums jástaigá uz pirkstgaliem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi