Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Ainars Vīndedzis
6. aprīlī 13:04
Kad viss aizgājis tik tālu,kad " caurvējš" Valstī,tad Zviedrijas premjers "brīdina"...nožēlojami.
Futs Bols
6. aprīlī 13:54
Gudri cilvēki mācās no citu kļūdām, bet glupi pat no savām nemācās. Vai tiešām mēs esam tik mazi Zviedrijas acīs, ka viņi mūs neredz un nesaprot, ka stingri ierobežojumi glābj cilvēku dzīvības?
Gunta Klivere
6. aprīlī 14:21
Dīvaini, ka viņus nesatrauc tik augsta saslimstība un mirstība. Nevar gaidīt no cilvēkiem, ka viņi organizēsies paši. Pietiek ar 10% neapzinīgo, lai inficētu citus masveidā.
Aiva Atte
6. aprīlī 14:49
Princips - saucās dabīgā atlase!Vārgie nomirs,stiprie izdzīvos!
Herberts Erbs
6. aprīlī 16:33
PEDEJIE DATI - VAKAR VIENA DIENA ZVIEDRIJA NO COVID MIRUSI 78....
Aivars Liepins
6. aprīlī 17:33
Zviedrija labs piemērs, tā saucamā demokrātija = anarhija.
Jānis Kalniņš
6. aprīlī 20:02
Zviedri un baltkrievi vienīgie izrādījušies vēl ar veselā saprāta iezīmēm, pārējie gatavi nodedzināt mežu , lai glābtu kokus. ABSURDA TEĀTRIS.
Jānis Kalniņš
6. aprīlī 20:45
Absuerda teātris ir tas , ka piemeram SWE normala vidēja mirstība bez jebkada covid ir 250 cilv. dienā ITA, SPA ap 1500 cilv dienā. Grafiki rada , ka viss ir dabiskas mirstības robežās. Jā, diemžēl katru gadu vajakie aiziet, un ar dažādām kaitēm. Nebūtu sis , būtu citi vīrusi vai sirds slimības, insulti, onkoloģija utt Tāda ir dzīve.
Aigars Svikss
6. aprīlī 21:10
Garāmejot kādam cilvēkam līdz 2m centieties neizelpot skābekli. Aizturiet elpu, un droši ejiet garām cilvēkam. Elpu aizturēt zemūdens peldēšanā protat.
Aigars Svikss
6. aprīlī 21:37
Beerdrinkers Von Kowelenz -> mums darbā ieejot mēra sūda pieres termometru. Par ~ +1,3 grādu kļūdas. Parādīs pierē 36,0 termometrī 37.6 temperatūra. Visās valstīs mēra. Atkarīgs protams no ražotājiem vai testējuši pieres termometru ar parastiem padušu termomeriem. Manā darbā sūdi!!! Pierē mērī 36.8 derētu mērīt ar parasto termometri.
Aigars Svikss
6. aprīlī 21:42
Beerdrinkers Von Kowelenz -> pieres grādi izteikšos "sūda blefs"!!! :(

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi