Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
26. martā 12:03
Kur ta benderlogs bija kādu laiku pazudis? Uz obligātajām 2 nedēļām Strenčos?
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 12:44
Nu re, Krievijā sākās. Un, jā, saslimušo skaits augs ģeometriskā progresijā! Krievija ir vāja, ekonomiski nabadzīga, medicīnas līmenis zems, vēl krievu mentalitāte- viņiem nav pieņemts sociāli distancēties, nē, viņi šturmēs lielveikalus, inficējot viens otru. Pārtikas krājumi strauji beigsies, pāries uz kartīšu sistēmu. Un kremļa režīms kritīs!
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 12:47
Putin, prasi Kimam politisko patvērumu jau šodien! Rīt var būt par vēlu:)
Vecais
26. martā 12:57
Beerdrinkers Von Kowelenz, ko tu tik smagi pārdzīvo par savu Krieviju? Nestreso, Krievija izdzīvos! Švaki būs ar tavu patversmes zemi, Vāciju.
Antons Fjodorovičs Polučka
26. martā 12:58
Ādolfs Nāks -turpat kur sēnu vecis,tas ir viens un tas pats slimais tik ar personas dalīšanās kaiti
Antons Fjodorovičs Polučka
26. martā 13:00
Vecais - patversmes zeme tā vēl šobrīd ir.Tūlīt sāksies ekonomiskā lejupslīde un iebraukuso darba spēku ar zemu kvalifikāciju vai vispār bez tās friči izšvilps ārā,lai savējiem un muslimiem būtu darbs
Māris Zommers
26. martā 13:26
Jā, bet Vecrīgā krānus rāda, un Mildu no visām pusēm apčurā un aptierš tavi mīļotie briti un ēmerikāņi, nevis kaut kādi tur ļaunie rossijāņi un PSRSkas bēgļi. Wot, poņimaješ.
Māris Zommers
26. martā 13:31
Un atkal jau ar savu uzkrītoši agresīvo plusošanu / mīnusošanu, Banderlogs vēlreiz mums paskaidro, ka krievi un baltkrievi ir mūsu kaimiņi, radi, draugi un biznesa partneri, kamēr jeņķi un briti - invazīva suga. Agresori un svešķermeņi. Wot, poņimaješ.
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 13:45
Vecais, es absolūti nepārdzīvoju par krieviju, stresa ar man nav. Un, jā, Krievija izdzīvos, patrieks kremļa kliķi, dzims jauna Krievija! Un tas mani priecē!
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 13:50
Utainajiem kremļa troļļiem tak rejamais aptrūkās, nav jau ko teikt:) drīz arī rijamais aptrūksies:)))
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 13:57
Kas notiks ar PutinČingizhanu? A) tauta noķers un pakārs; B) pats nošausies; C) aizmuks pie Kima; D) aizmuks pie Kima, bet Kims viņu suņiem izbaros. Uz kuru variantu jūs liekat? Es uz A:))) bet, visi varianti ir labi:)))
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 15:25
Vecais, tikai nedirs, ok? Putina ģīmim ir acīmredzama līdzība ar tatāra Ļeņina purnu. Un viņi abi, sūda aziāti, ir Čingizhana un Golluma kopijas. Nekā personīga, tā tas vienkārši ir. Par mani, redz, man izteikta nordiskā izcelsme, attiecīgi, arī nordiskā āriene.
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 15:47
Vecais, tevis teiktajā trūkst loģikas. Tu ilgi tak uzturies Latvijā, bet par letiņu tak nepaliec? Kā piedzimi utaina sūdu muša, tā arī spindzinies:)))
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 15:52
Ļoti vienkārši- sivēns, ja cūkai, stallī esot, piedzimst, kumeļš nebūs. Un kumeliņš, ja ieies cūku kūtī, par cūku nepaliks.
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 17:05
Vērmahts, iebrūkot Krievijā, stingri pieturējās kara laika likumam- neaiztikt civiliedzīvotājus. Pat vairāk, vērmahta zaldāti Krievijas sādžās dalījās ar ēdienu! Ja vērmahta zaldāts izvaroja sievieti, viņu izveda ierindas priekšā un nošāva! Kara laika likumi! Viņi karoja godīgi. Žēl. Es nezinu, varbūt vajadzēja darīt tā, kā aziāti- ienākam sādžā, nošaujam visus? Bet vācietis to nevarētu izdarīt, vienkārši nespētu. Bet, aziāti gan var, pie tam, ar prieku! Problēma ir tā, ka mums, eiropiešiem, ir morāles normas ar mātes pienu iezīstas, bet aziātiem nē. Tur ir viņu spēks. Necilvēcībā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi