Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Salvis Dišlers
26. martā 11:49
Krievijai 182 gadījumi ir mazāk kā Igaunijai +134 pa dienu!
Lerry Mulen.Jr
26. martā 11:58
Jā, tas ja neskaita tos apmēram 120000 gadījumu, kurus pieraksta kā pneimoniju. Urlu Karaliste melo labākajās PSRS tradīcijās
Ādolfs Nāks
26. martā 12:03
Kur ta benderlogs bija kādu laiku pazudis? Uz obligātajām 2 nedēļām Strenčos?
Salvis Dišlers
26. martā 12:07
PSRS - tie esam mēs!
Svētais Naivums
26. martā 12:09
> Salvis Dišlers Šodien 11:49 Diršler, ja tavējam būtu smadzenes, saprastu, ka Igaunija publisko patiesi slimo un inficēto skaitu, kamēr krievzeme labi ja 10% no patiesā stāvokļa. Patiesībā, pat vēl sliktāk, krievzemē nemas nav vienotas sistēmas, lai apzinātu visus slimos un inficētos, varenplašajā teritorijā. Krievzeme šobrīd ir bīstamākā valsts pasaulē. Nu varbūt Indijā ir vēl sliktāk.
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 12:44
Nu re, Krievijā sākās. Un, jā, saslimušo skaits augs ģeometriskā progresijā! Krievija ir vāja, ekonomiski nabadzīga, medicīnas līmenis zems, vēl krievu mentalitāte- viņiem nav pieņemts sociāli distancēties, nē, viņi šturmēs lielveikalus, inficējot viens otru. Pārtikas krājumi strauji beigsies, pāries uz kartīšu sistēmu. Un kremļa režīms kritīs!
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 12:47
Putin, prasi Kimam politisko patvērumu jau šodien! Rīt var būt par vēlu:)
Vecais
26. martā 12:57
Beerdrinkers Von Kowelenz, ko tu tik smagi pārdzīvo par savu Krieviju? Nestreso, Krievija izdzīvos! Švaki būs ar tavu patversmes zemi, Vāciju.
Antons Fjodorovičs Polučka
26. martā 12:58
Ādolfs Nāks -turpat kur sēnu vecis,tas ir viens un tas pats slimais tik ar personas dalīšanās kaiti
Antons Fjodorovičs Polučka
26. martā 13:00
Vecais - patversmes zeme tā vēl šobrīd ir.Tūlīt sāksies ekonomiskā lejupslīde un iebraukuso darba spēku ar zemu kvalifikāciju vai vispār bez tās friči izšvilps ārā,lai savējiem un muslimiem būtu darbs
Māris Zommers
26. martā 13:26
Jā, bet Vecrīgā krānus rāda, un Mildu no visām pusēm apčurā un aptierš tavi mīļotie briti un ēmerikāņi, nevis kaut kādi tur ļaunie rossijāņi un PSRSkas bēgļi. Wot, poņimaješ.
Māris Zommers
26. martā 13:31
Un atkal jau ar savu uzkrītoši agresīvo plusošanu / mīnusošanu, Banderlogs vēlreiz mums paskaidro, ka krievi un baltkrievi ir mūsu kaimiņi, radi, draugi un biznesa partneri, kamēr jeņķi un briti - invazīva suga. Agresori un svešķermeņi. Wot, poņimaješ.
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 13:45
Vecais, es absolūti nepārdzīvoju par krieviju, stresa ar man nav. Un, jā, Krievija izdzīvos, patrieks kremļa kliķi, dzims jauna Krievija! Un tas mani priecē!
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 13:50
Utainajiem kremļa troļļiem tak rejamais aptrūkās, nav jau ko teikt:) drīz arī rijamais aptrūksies:)))
Beerdrinkers Von Kowelenz
26. martā 13:57
Kas notiks ar PutinČingizhanu? A) tauta noķers un pakārs; B) pats nošausies; C) aizmuks pie Kima; D) aizmuks pie Kima, bet Kims viņu suņiem izbaros. Uz kuru variantu jūs liekat? Es uz A:))) bet, visi varianti ir labi:)))

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi