Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
kss2
28. februārī 07:55
Jauki! Nevagag līst citu zemēs! Turki te,turki tur,turki visā pasaulē salīduši.Riebjas .....
Onslows
28. februārī 08:09
Un Sultāns to pieļaus?
Ilvars Mičs
28. februārī 08:14
Pirms 2700.gadiem pravietis Jesaja pravietoja par Damasku Spriedums par Damasku. Redzi, Damaska vairs nebūs pilsēta, tā būs sabrukušu drupu kaudze! (Jesaja 17:1) Pravietis Ecechiēls pravietoja pirms 2500.gadiem, ka Lilebritānija izstāsies no vecās Romas impērijas un kopā ar Sauda Arābiju uzdos Krievijai jautājumus par to, ka tā kopā ar Turciju, Etiopiju, Libiju, Irānu uzbrūk Izraēlai un vēlas atņemt tās bagatības - dabisko gāzi un naftu (Ecechiēla grāmata 38.nodaļa, kur Taršiša ir Lielbritānija, Gogs - Krievija) un tas notiek mūsu acu priekšā...un drīz sāksies Atklāsmes grāmatas mocības un to mēs pieredzam ar notikumiem Austrālijā un Ķīnā. Atgriežaties pie Kunga Jēzus Kristus!
Salvis Dišlers
28. februārī 08:41
Tie bija Sīrijas Valdības spēki, kuri cīnījās pret Okupantiem-Apspiedējiem!
Salvis Dišlers
28. februārī 08:42
Paisijs Svētkalnietis, slavens 20 gs. grieķu Pareizticīgais Svetais Pareģoja un stāstīja daudzas reizes - ka drīz vien Turcija sabruks, sadalīsies 3-4 daļās starp Kurdiem, Armēņiem, Grieķiem, un Konstantinopole - Bizantijas Galvaspilseta - tiks atbrīvota no Turku Okupantiem un tiks atdota Grieķijai! Un Turcija beigs pastāvēt kā valsts, jo Osmaņi ienāca Pareizticīgo Kristiesu zemēs bez Dieva Svētības! Šie pareģojumi izskanēja jau 1980-tos gados, kad Krievijā vēl valdīja PSRS un Komunisms, bet Pareģis teica - PSRS drīz sabruks un atgriezīsies pie Pareizticības, un drīz tas notika, tāpēc tagad visi gaida ka Turcija sabruks.
Salvis Dišlers
28. februārī 08:54
Krievu tur nav! Ih tam ņetu! Pat Erdogans nvaino nekur krievus! Turcija un Krievija ir Draugi. Viņiem tikai atšķirīgs viedoklis Sīrijas jautajuma, bet sarunas turpinās!
Mihail 1971
28. februārī 09:01
Vajag ievērot pašu parakstītās vienošanās. Izlasiet ko 2018 gadā Sočos vienojās asads, putins un erdoans. Erdoans vienošanos nepārkāpa. Ja kāds paraksta vienošanos un pēc tam, kad tam tas nav izdevīgi paslauka zem tepiķīša, tad ne miera, ne kārtības, ne saskaņas pasaulē nebūs.
Salvis Dišlers
28. februārī 09:05
Sočos visi parakstīja Vienošanos - ka Erdogans palīdzēs cīņā pret Terorisma grupam Idlibā! Bet Terorisms idliba nav uzvarēts, un Erdogana karaspēks piedalās Teroristu uzbrukumos! Erdoganam jāatgriežas pie Soču Vienošanās nosacījumiem!
Mihail 1971
28. februārī 09:07
Dišler zambala - tu biji Idlibā?
Salvis Dišlers
28. februārī 09:13
Mihail, biju, virtuāli!
Mihail 1971
28. februārī 09:23
Virtuāli sabombardētās skolas, bērnudārzus, slimnīcas, tirgus laukumus redzēji? Bēgļu kolonnas redzēji? Telšu pilsētiņas ar salstošajiem bērniem redzēji? Erdoanam jāizdala Turcijas pases, jāorganizē referendums un viss - iestāsies miers. Nekāda terorisma nebūs.
Salvis Dišlers
28. februārī 09:28
Ko Erdogans darīs ar visiem tiem Teroristiem?! Viņam to vajag?!
Salvis Dišlers
28. februārī 09:31
Vienīgā Asada problēma ir - ka viņš ir Alavīts! Un Alavīti - tic ka Dvēsele ir tikai Vīriešiem, bet Sievietēm - nav Dvēseles! Jo- Sieviete tika radīta no vīrieša ribas!
Dzintars Lielais
28. februārī 09:45
Mihuil 1971: šamais raksta no Sīrijas,ujoboks ,ir tāds vārds krievu valodā,tas ir tavējais.....
Mihail 1971
28. februārī 09:50
Jantarik - par ujobku tevi tava māte sauca? Nav brīnums...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi