Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Haks Piterss
14. februārī 16:42
Tas labi , arestēt un cietumā ! Malači ASV , kuri sekojot lielā Latvijas drauga Putina piemēram , cīnās pret oligarhiem ! Nekur tas sprukstiņš nepamuks ..... Tikai Latvijā korupcija zeļ un plaukst , saskaņā ar ziņām no ārpuses , vajadzīgie kantori gan cenšas lietas slēpt .... , bet .... Kauns !
Banderlogs
14. februārī 17:05
Nav lielāka zagļa un bandīta par nacistu Putinu.Visu Kriiju pataisījis par naudas atmazgāšanas mašīnu,tādu netīru,pieķēzītu,pretīgu,kuru visai pasaulei tagad nākas attīrīt no sūdiem.
Banderlogs
14. februārī 17:06
Pļūtins kārtējo reizi apkaunojas,parādot savu īsto bratoka seju.Visi kuri saistīti ar to vatņik vertuhaju ir vieni zagļi,gopņiki un teroristi.
Haks Piterss
14. februārī 17:07
>> Banderlogs <><., tu par Latviju ? Pēc mūsu lielā drauga ASV datiem tieši Latvijā visas lielākās bankas bagātīgi pirkušas veļas pulveri ... un process gājis vaļā !
Banderlogs
14. februārī 17:44
Раисия вперде!
Banderlogs
14. februārī 17:49
Pat Deripaska ar Putinu piekrīt,ka:Krieviem ienaidnieki ir latvieši , poļi, lietuvieši, igauņi, čehi, slovāki, slovēņi, bulgāri, rumāņi, ungāri, maķedonieši, ukraiņi, baltkrievi, serbi, moldovi. Gruzīni , armēņi - protams arī. Tas ir argumentēti un pierādīts no visiem leņķiem, vēstures, etimoloğijas, ğenētiskajiem. Ğeopolitiskā konjungtūra nāk un iet, bet fakti, gēnu balss, pilnīgi svešais kultūras kods paliek.
Sēņu vecis
14. februārī 18:47
Kas pendosiem daļa gar svešu naudu
Banderlogs
14. februārī 18:50
Vot poņemaeš,nevis jeņķi brauks prom,bet nelegālie ieceļojušie psrs vergi un tur neviens nato karavīrs viņiem Rusijā neliegs cilāt ziepes dušā,un iekarot sava mīļā sakamerņika dupsi.
Sēņu vecis
14. februārī 20:44
Pastallvekšķijas pirdostāna neko citu neprot kā apskaust un apriet diženo un cildeno.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi