Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Salvis Dišlers
13. februārī 23:25
Zvērīgais Teroristu režīms cenšas iežēlinat starptautisko sabiedrību ar bērnu bildītēm, kamēr paši šauj pa Valdības spēkiem! Ja tur nesleptos Teroristi un Turki okupanti - neviens tos bērnus un civiliedzīvotājus neaiztiktu! Pie vainas ir tie kuri uzsāka bruņotu sacelšanos pret Sīrijas Prezidentu un viņu ārzemju finansētāji!
Ilvars Mičs
13. februārī 23:35
Pirms 2700.gadiem pravietis Jesaja pravietoja par Damasku Spriedums par Damasku. Redzi, Damaska vairs nebūs pilsēta, tā būs sabrukušu drupu kaudze! (Jesaja 17:1) Pravietis Ecechiēls pravietoja pirms 2500.gadiem, ka Lilebritānija izstāsies no vecās Romas impērijas un kopā ar Sauda Arābiju uzdos Krievijai jautājumus par to, ka tā kopā ar Turciju, Etiopiju, Libiju, Irānu uzbrūk Izraēlai un vēlas atņemt tās bagatības - dabisko gāzi un naftu (Ecechiēla grāmata 38.nodaļa, kur Taršiša ir Lielbritānija, Gogs - Krievija) un tas notiek mūsu acu priekšā...un drīz sāksies Atklāsmes grāmatas mocības un to mēs pieredzam ar notikumiem Austrālijā un Ķīnā. Atgriežaties pie Kunga Jēzus Kristus!
Salvis Dišlers
13. februārī 23:53
Paisijs Svētkalnietis, slavens 20 gs. grieķu Pareizticīgais Svetais Pareģoja un stāstīja daudzas reizes - ka drīz vien Turcija sabruks, sadalīsies 3-4 daļās starp Kurdiem, Armēņiem, Grieķiem, un Konstantinopole - Bizantijas Galvaspilseta - tiks atbrīvota no Turku Okupantiem un tiks atdota Grieķijai! Un Turcija beigs pastāvēt kā valsts, jo Osmaņi ienāca Pareizticīgo Kristiesu zemēs bez Dieva Svētības! Šie pareģojumi izskanēja jau 1980-tos gados, kad Krievijā vēl valdīja PSRS un Komunisms, bet Pareģis teica - PSRS drīz sabruks un atgriezīsies pie Pareizticības, un drīz tas notika, tāpēc tagad visi gaida ka Turcija sabruks.
Haks Piterss
14. februārī 08:18
Un kāpēc ''brīvās'' Latvijas mēdītāji nepiemin to , ka tāda situācija radusies vienas NATO dalībvalsts , Turcijas , agresijas rezultātā ? Acīmredzot tā ir agresorvalsts Turcijas atbilde uz Sīrijas parlamenta lēmumu atzīt turku veikto genocīdu pret armēņu tautu . Vai Latvija pievienojas šādam atzinumam ?
Mihail 1971
14. februārī 08:31
Erdogans paziņoja, ka lidmašīnas, kas regulāri bombardēja Sīrijā civiliedzīvotājus vairāk nevarēs to darīt tik droši...Tagad kļuva skaidrs priekš kam Turcija iegādājās no krievijas C-400, tikai nav saprotams kā krievi tik viegli uzķērās )))
Māris Strautiņš
14. februārī 10:37
lai krievija uzņem savus darba augļus! Visi bēgļi lai dodās uz maskavu!
Māris Strautiņš
14. februārī 11:36
krievi drīz norausies no Turkiem !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi