Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
haha
10. oktobrī 11:01
Kas ir trakāk izteikties par jūdeisma postošo ietekmi vai izteikties nievājoši par feminismu???
Agris
10. oktobrī 11:05
Viņa teiktajā neko īpašu nesaskatu. Taisnība vien ir, nevis ekstrēmisms.
Una Jauša Gauša
10. oktobrī 11:06
Vai zinat,kas notiktu,ja varētu redzēt cilvēku domas ? Skatījos National ģeogrāfijā, ka slavenā komponista Vāgnera radi bija pārliecināti hitleristi līdz pēdējam ..
Agris
10. oktobrī 11:06
Un kur jauns.lv izrāvāt, ka viņš ir arestēts? Nav, arestēja citu, viņi bija trīs. Tāda tas frukts ir, vakar bija Leipcigā, iespējams, ka šodien jau kur citur.
Agris
10. oktobrī 11:11
Una, kam Tev cilvēku domas redzēt? Gribi uzzināt, vai esi skaista vai nē? Vai ar pupiem viss štokos un vai dupšus atbilst? Pretējā gadījumā Tev nāksies glūnēt gar stūri, kamēr kāds ir viens, citādi diez vai redzēsi šīs domas.
Juhans
10. oktobrī 11:18
Vissliktākais cilvēks - tādiem nav vietas mūsu vidū Eiropā, lai brauc uz Krieviju!
O jee...
10. oktobrī 11:39
Neko tādu ekstrēmu ideoloģijā nesaskatu - normālu cilvēku pie vakariņām apspriežams viedoklis. Cita lieta, ka puisim galvā aizķērusies viena otra spēlīte vai trula filma par supervaroņiem, kas visus sliktos nobliež. Bet - ko sēsi, to pļausi!
x
10. oktobrī 13:41
“Христианин ты или иудей, Коран ли носишь в помыслах своих, Молясь о счастье собственных детей, Подумай хоть немного о чужих”.
oma
10. oktobrī 16:30
Bet tad kad tie jūdu nacisti šāva un dedzināja cilvēkus gazas geto ar balto fosforu - vai tad arī to visu strumēja, vai kā?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi