Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
2019. gada 25. septembrī 11:36
Klimata kārtējais murgs, no ļaundara Dz Sorosa! http://dailytorch.com/2019/09/cartoon-children-of-the-climate/?fbclid=IwAR3N6ZEUWOe0d4ctRMKRD8xiPQ5mDOBatTOwx9LRBhaJtNcqTYTQ-PlDne4
Ilvars Mičs
2019. gada 25. septembrī 11:36
Ziemeļu un Dienvidu poli, kā arī augstāko kalnu sniegi kūst ārā, tas pierāda, ka Bībeles stāsts par Noasa plūdiem, notikušiem ap 2500.g.pr.Kristus, ir patiess...(ja zemei būtu miljoniem gadu, tad ne kalnu, ne sniegoto polu nebūtu...viss ūdens notecēja uz poliem, kā rakstīts Bībelē un tagad kūst ārā)... Bībele - vienīgā grāmata jau pirms 2000.gadiem pateica, ka būs klimata izmaiņas šajā virzienā....Noasa plūdos gāja bojā miljoniem cilvēku un tas bija Radītāja sods....Bet par mūsdienām Bībele saka: "Papriekš ievērojiet to, ka pēdējās dienās nāks nikni smējēji, kuri dzīvos savās pašu kārībās un sacīs: kur paliek Viņa apsolītā atnākšana? No tā laika sākot, kad tēvi iegāja mierā, viss paliek tā, kā bija no radīšanas sākuma. - Tiem, kas to apgalvo, paliek apslēpts, ka vecos laikos debesis un zeme ir cēlušās Dieva vārda spēkā no ūdens un ar ūdeni.Tāpēc arī toreizējā pasaule gāja bojā ūdens plūdos.Bet tagadējās debesis un tagadējo zemi glabā un uztur tas pats vārds ugunij un bezdievīgo cilvēku tiesas un pazušanas dienai.Bet to vien turiet vērā, mīļie, ka viena diena Tam Kungam ir kā tūkstoš gadi un tūkstoš gadi kā viena diena.Tas Kungs nevilcina Savu apsolījumu, kā dažiem tas šķiet, bet ir pacietīgs ar jums, negribēdams, ka kādi pazustu, bet ka visi nāktu pie atgriešanās.Bet Tā Kunga diena nāks kā zaglis, tanī debesis ar lielu troksni zudīs, un pasaules pamati degdami izjuks un zeme un viss, kas uz tās radīts. Kad nu viss tas tā iznīks, cik stipriem tad jums jābūt svētā dzīvē un dievbijībā,gaidot un pasteidzinot Dieva dienas atnākšanu, kuras dēļ debesis ugunī sadegs un pasaules pamati karstumā izkusīs."/ 2.Pētera 3.n./ ...Protams, ka mums jāsaudzē daba, taču šī zemeslode ir nolemta...
Kristaps
2019. gada 25. septembrī 11:56
16 gadi tak pārejas vecums , par pipeli jāinteresējas , un ja runa par ledu tad ja pie viskija pieliek !!!
Jānis Jansons
2019. gada 25. septembrī 12:11
Par to bērnību un sapņiem viņai būtu jāuzrunā savi vecāki,nevis jābraukā par sponsoru naudu pa pasauli!
Evija Rundāne
2019. gada 25. septembrī 12:20
Ilvaram - pat, ja visi ledāji polos izkūst, ūdens līmenis paceltos tikai par dažiem metriem. Bībeles līmeņa plūdiem būtu nepieciešams pamatīgāks meteorīts, kurš ielido okeānā un tas jau gan spētu izraisīt kilometru augstus viļņus (ja akmens pietiekoši liels). Par to Gretu - tas jau sāk izskatīties pēc cirka, pie sačakarētas bērnības viņa var vainot nevis politiķus, bet gan savus vecākus - viņai vieta ir skolā, nav jāblandās pa pasauli apkārt tēlojot nez kādu klimata kareivi.
Tviter Šmiter
2019. gada 25. septembrī 12:28
Ko ta viņa atbildēja ? Neko. Trampa teikto ierakstīja savā profilā un viss. Ko vispār tāds kašķīgs 16 gadus vecs skuķis var jēdzīgu atbildēt ?!
Sēņu vecis
2019. gada 25. septembrī 13:04
Autisms ir garīga slimība . Bez padomniekiem un virzītājiem viņa neko neizdomās. Ērta marionete tiem kas viņu izmanto.
Ilvars Mičs
2019. gada 25. septembrī 13:27
Pirms Noasa plūdiem nebija augstu kalnu. Bībele māca, ka kalni, gadalaiki, Ziemeļu un Dienvidpoli ar ledājiem izveidojās pēc Noasa plūdiem, un Ījaba grāmatā rakstīts, kā Dievs māca Ījabu par šiem jaunajiem apstākļiem uz zemes un plūdiem un ledājiem. Ījabs dzīvoja neilgi pēc plūdiem un tā bija pavisam cita pasaule un klimats kā tas, kas aprakstīts 1.Mozus gr.1 un 2.nodaļā. Noasa plūdu vienas no sekām - fosīlijas, mirušu dzīvnieku kapi zem zemes. Pēc Noasa plūdiem (ap 2500.g.pr.Kr.) bija ledus laikmets pārus gadsimtus, un kad ledāji atkāpās uz poliem, tad arī ap 2400.gadu Latvijā ienāk pirmie vecbalti, kas cēlušies no Noasa mazdēliem. Ja pastudētu ģeofiziku, tad saprastu, ka tādi kalni kā tie ir tagad - varēja izveidoties tikai katastrofas rezultātā, tektonisko procesu ietekmē un par kontinentu dreifiem un kalnu izveidošanos pēc Noasa plūdiem rakstīts gan 1.Mozus gr.10:25 (Bet Ēberam tika dzemdēti divi dēli: viena dēla vārds ir Pelegs, jo tas dzima zemes sadalīšanas laikā gan 104 Psalms (Ar pirmplūdiem Tu biji apsedzis to kā ar drēbēm, ūdeņi stāvēja pāri kalniem; no Taviem draudu saucieniem tie bēga, no Tava pērkona tie aizsteidzās bailēs. Kalni pacēlās augstu, un lejas nogrima līdz tai vietai, kā Tu tām biji licis. Tu robežas esi licis, ko ūdeņiem nebūs pārkāpt, tie neapplūdinās vairs zemi.) Lielie un augstie kalni ir parādījušie pēc Noasa plūdiem.
entity_X
2019. gada 25. septembrī 13:28
Just as We Suspected, Climate Youth Puppet Greta Thunberg Is Controlled by George Soros https://stillnessinthestorm.com/2019/09/just-as-we-suspected-climate-youth-puppet-greta-thunberg-is-controlled-by-george-soros/
Trekngailis
2019. gada 25. septembrī 15:09
Šiem klimata ekoteroristiem vajag galvas operāciju. Pats bērnībā redzēju, cik labi tā darbojas..
Daina Uhnala
2019. gada 25. septembrī 15:29
Jā, programs, civēki IR sagandējuši dabu un turpina to darīt, tomēr, šī konkētā meitene vairāk atgādina marioneti kāda "rokās" un spēcīgi atgādina Švarcnegera lelli no filmas 6tā diena.
guntis
2019. gada 25. septembrī 15:58
Noskatiijos.man ir jautaajums-kaa vinas vecaaki pielauj,ka taa var manipuleet ar psihiski slimi cilveeku,kura starp citu,ir vinu meita?jeb-nauda nesmird un bizness ir bizness? Jo principaa...domaajat,ko gribat...taa meitene pati nekad nestraadaas nekaadus darbus,jo or atpalikusi.jaatver moments.
janis
2019. gada 25. septembrī 17:05
Mazi bērni tā dara kad nav argumentu tad sāk mēdīties un papagaiļoties
Runājošā galva
2019. gada 25. septembrī 17:32
Ļoti bieži tie, kuriem nav nepieciešamās izglītības un zināšanu, mēģina iztikt ar kreativitāti. Diemžēl, šis nav tas gadījums ;)
Silvija Pētersone
2019. gada 25. septembrī 18:08
Gunti... Aspergera sindroms nav garīgā slimība.....

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi