Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
2019. gada 16. augustā 00:56
Jopcik, kādi mērkaķi, viņi ir aziāti, mongoļu- tatāru izcelsmes. Attiecīgi sejas vaibsti. Sūda būšana, nepamatoti mērkaķus apvainoju:(
beerdrinkers
2019. gada 16. augustā 01:21
Ja bez jokiem, krievi tiešām ir aziāti, mongoļu- tatāru pēcteči, ar visām tām rakstura iezīmēm un bidlu mentalitāti. Mēsli. Cik reizes krievija iebruka Latvijā? Piecas reizes, domāju, vairāk. Un kremļa utainie troļļi maun to, ka Latvija krievijai nahren nav vajadzīga? Tad kamdēļ, Latvijas vēsturē, krievi nemitīgi iebruka Latvijā? Ja jau Latvija krieviem vajadzīga neesot? Nē, krievs ir sapists ar mongoļiem, tas nav cilvēks, agresīva, vardarbīga, laupītkāra, nodevīga, nelietīga un slepkavīga biomasa- ir arī normāli krievi, viņi to mongoļu- tatāru biomasu sauc vienā vārdā- BIDLA! Bet nu Latvija ir EU un NATO. Viss, bidla var vien zobus griezt, neko vairāk! Un galvenais bidlas Gollums, var turpināt bučot mazus puikas zem nabas. Neko vairāk!
Salvis Dišlers
2019. gada 16. augustā 01:27
Izsaku pilnīgu atbalstu Venecuēlas likumīgi ievelētajam prezidentam Maduro, likumīgajai Venecuēlas valdībai, un Venecuēlas neatkarībai no ASV iejaukšanās Venecuēlas politika un iekšējā dzīvē!
Salvis Dišlers
2019. gada 16. augustā 01:29
Amerikāņi pilnīgi jukuši, nosaka sankcijas Irānas likumīgajam Ārlietu Ministram, mēģina ielikt kaut kādu savu kandidātu par Venecuēlas un Jemenas prezidentiem, izteikt ultimātus Vācijas valdībai, un sazin ko vēl! Yankie, go home!
beerdrinkers
2019. gada 16. augustā 02:06
Dišler, komunists, muslims, hinduists un rahītiķis... un dalbojobs:) Es tak tavu sūda galvu noraušu, tak knapi turas:) klau, Dišler, man ir tāda aizdoma, ka tevi skolā stipri sita, par daudz stipri.
Otto Kurmis
2019. gada 16. augustā 12:57
Pendoziķu imperiālisti un Cionas bērnu klēpja sunītis Trampampelis paliks bešā. Gods un slava Diženajai Krievijai, visu brīvo cilvēku draugam!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi