Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
37 komentāri
Sakārtot:
ludis links
2019. gada 18. augustā 06:41
Paši vainīgi, būtu uzmākušies vīriešiem, būtu paraugs visiem. Varētu baurot par savām īpašajam novirzēm, kas pārējiem piekrītoši jāakceptē.
Pēteris Gross
2019. gada 18. augustā 09:38
Agrāk tā vien iepazinās! Ko tad tagad darīt?
Fenomens
2019. gada 18. augustā 10:13
Problēma ar šo likumu ir tāda, ka tas ir pārāk plaši traktējams. Tagad pat vienkārša pieiešana klāt cilvēkam uz ielas un sarunas uzsākšana ir traktējams kā uzbrukums. Tiem, kuri te gaudos, ka likumu pieņēma, jo sievietei uzbruka - jā un uzbrucēju sodīja pēc pastāvošā Francijas krimināllikuma. Tam ar šo likumu nav nekāda sakara. Šis likums kriminalizē jebkādu vīrieša uzmanības apliecinājumus sievietēm publiskā vietā. Kas ir diezgan smieklīgi, jo lielākā daļa sieviešu gaida, ka vīrietis spers pirmo soli, bet te pieņem likumu ,kas to kriminalizē. Protams, ka parastās heteroseksuālās sievietes nav pie vainas un viņām uzmanības apliecinājumi netraucē. Parasti par tiem apvainojas lezbiešu tipa feministes, kuras domā ka kompliments ir tas pats, kas izvarošana vai kas tamlīdzīgs. Tas, ka lezbiešu feministei derdzas vīrieša uzmanības apliecinājumi nenozīmē, ka visai sabiedrībai jācieš minoritātes dēļ.
Эгон Волк
2019. gada 18. augustā 10:49
Pilnīgi pareiza norma. Nav labi aiztikt garāmgājējus. Katrs taču iet kaut kādās savās gaitās, ar savām domām. Un ja kāds svešs iet klāt un iztraucē, viņu par to vajag sodīt.
Onslows
2019. gada 18. augustā 10:53
Gan jau tie moru kārtas pārgribējušies pērtiķveidīgie!
beerdrinkers
2019. gada 18. augustā 12:52
Fenomen, sarunas uzsākšana nav nepiedienīga, tātad nav traktējama kā seksuāla aizskaršana. Manuprāt, jebkuram normālam vīrietim ir skaidra tā robeža, pēc kuras beidzas pieklājīgs flirts un sākās nepieklājīgi, lopiski mājieni.
Fenomens
2019. gada 18. augustā 12:54
Muļķi tu palasi par sodiem pirms runā par to ko nezini kā parasti.
beerdrinkers
2019. gada 18. augustā 13:22
Tieši par kādiem sodiem man, tavuprāt, jāpalasa būtu?
Fenomens
2019. gada 18. augustā 13:24
Tu vispār apjēdz pie kādiem rakstiem tu komentē vai tu "pļūti" visos rakstos pēc kārtas ? Palasi internetā par šiem sodiem!
Fenomens
2019. gada 18. augustā 13:25
Parīzē vīrietis sieviešu dienā dāvinājis puķes sievietēm uz ielas un apsveicis viņas. Par to divas sievietes vērsušas policijā par ko vēlāk viņam piemēroja naudas sodu. Tas ir feminisma murgs nevis likums.
beerdrinkers
2019. gada 18. augustā 13:31
Par ziedu dāvināšanu sievietēm, Francijā nesoda, tā nekādā veidā netiks uzskatīta par uzmākšanos. Tīrākā feika ziņa, gan jau, ka kaut kādā ru portālā tādu sagrābstīji.
Fenomens
2019. gada 18. augustā 13:35
Beerdrinker tu nokāp no korķa vienreiz. Tev viss ir feik ziņa. Par nelegāļu piespiedu uzņemšanu arī viss ir feik ziņa, par praidistu izdarībām arī viss ir feik ziņa, par sociķu neloģiskajiem likumiem (šo ieskaitot) arī viss ir feik ziņa. Tev viss, kas ir ārpus tava burbuļa ir feik ziņa. Pasaki godīgi, cik dienā tā grādīgā izdzer, ko?
Kristers Kalnajs
2019. gada 18. augustā 13:40
Es atceros, ka sodīja vīrieti, kurš dāvināja puķes sievietēm sieviešu dienā, bet neredzu problēmu tur. Sievietes un vīrieši ir identiski un vīriešu vai sieviešu dienu svinēšana ir seksistiska. Tāpat kā mātes diena ir seksistiska un homofobiska. Janu bērns aug ģimenē ar diviem tētiem? Tas nav pieļaujams progresīvā sabiedrībā. Neatceros cik lielu sodu viņam uzlika, bet manuprāt ir jāsēdina cietumā par šādām seksistiskām izdarībām. P.S. beerdrinker, tu labāk sakārto savu Vāciju, tur meitenei aizliedza pievienoties zēnu korim tikai tāpēc, ka ir meitene. Slimi. Un Fenomen tu vispār vari iet dirst slimais seksist!
Kristers Kalnajs
2019. gada 18. augustā 13:41
Dzimums ir sociālais konstrukts, tas ir FAKTS!
Kristers Kalnajs
2019. gada 18. augustā 13:42
Hey, hey, ho ho, sexist misogynists got to GO!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi