Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
18 komentāri
Sakārtot:
CENZŪRAS PATVAĻA LATVIJAS PORTĀLOS
11. jūlijā 21:36
Latvijas Republikas Satversme, 100. pants. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta. TĀTAD PRASĪBA PIRMS UZSKATU PAUŠANAS REĢISTRĒTIES IR NELIKUMĪGA. SKAIDRS, JAUNS.LV FAŠISTI?
CENZŪRAS PATVAĻA LATVIJAS PORTĀLOS
11. jūlijā 21:41
TĀTAD TĀ. LAI FAŠISTI NO CENZŪRAS NEKVANKŠĶĒTU, KA VISĀS SITUĀCIJĀS KOMENTĒTĀJS VAINĪGS - STRĪDUS PAR CENZŪRAS FAKTU VARĒTU IZSKATĪT KAUT VAI ADMINISTRATĪVĀ KĀRTĀ, BET PAREDZOT IESPĒJU, KA ARĪ CENZORAM VAR NEBŪT TAISNĪBA, NEVIS KĀ TAGAD, KAD APDULLIS OSKARELIS REKŠŅELE VAI CITS KĀDS UTE CENZOREĻA AMATĀ IR PĀRI LIKUMAM UN NESODĀMS. REDAKTORUS PAR CENZŪRAS FAKTU NO DARBA NAHREN. ČAU, GATELI MADŽIŅELI, IEPRIEKŠEJAIS KOMENTĀRS BIJA PAR TEVI. KĀ VEICAS AR FAŠISTOŠANU PUTINISKAJĀ DIENELĒ?
***
11. jūlijā 21:42
Aizbrauca pretī savām liktenim... Skumji :(
Infor
11. jūlijā 21:45
Jap cenzūra! Nevar likt kaut ko darīt . Jāļauj komentēt . Un ja komentāri rupji , kūdoši, rasistiski, utt. Tad ņem un soda. Nevis vienkārši uzraksta ,Te tu nedrīksti komentēt ..
Infor
11. jūlijā 21:46
Un tik pēkšņas viņas nav . Galvu paceļ , skolā mācījās , vismaz tādām lietām ir vismaz 5 minūt laik ..
beerdrinkers
11. jūlijā 21:47
Ja 10 minūtes, tad ne vētra, bet virpuļviesulis, pazīstams ar vārdu Tornado. Tas var 10 minūtēs lielu postu nodarīt un pazust. It kā bijis nebūtu.
Decoy
11. jūlijā 22:18
Order of events as always correct. Comments valid. Guess Merkel shaking is part of lesson for few team members about quote "When the power of love overcomes the love of power the world will know peace". Person was given unfair ultimatium so life countered. Either some choose Merkel or her throne or something in that direction. Purple is universal for reason. All else should take care of chakras aswell with color food. Just in case others will get their signals.
Decoy
11. jūlijā 22:19
And it is true. Person eats icecream not crap.
Kerola
11. jūlijā 22:34
Lai vieglas smiltis!
Sēņu vecis pitarasis Ribovskis
12. jūlijā 00:49
mani vispār dakteri un sanitāri no psihuškas Tvaikielā nekur nelaiž es esot traks un dumjš pacients bet kad es tieku pie interneta tā es atraujos pārpilnam piediršu visu visur ko vien var. Jasne? Koē?
Sēņu vecis pitarasis Ribovskis
12. jūlijā 00:50
mani vispār dakteri un sanitāri no psihuškas Tvaikielā nekur nelaiž es esot traks un dumjš pacients bet kad es tieku pie interneta tā es atraujos pārpilnam piediršu visu visur ko vien var. Jasne? Koē?
Kikita
12. jūlijā 01:44
Nav 5 min laika, tas notiek pēkšņi. Neuzspēju aizvērt pat 1 logu... 10 min elle... vieglas smiltis cietušajiem. :(
Infor
12. jūlijā 01:55
Negribu strīdēties . Bet nevar tas izviedoties 5 sekundēs . Sāk sarasties ,savilkties mākoņi , ņemās spēkā vējš. Ja nepamana pirmo ka ātri savelkas mākoņi , sajūt tik vēja brāzmu ko ignorē . Tad protams liekas čiks un te uzreiz orkāns .
Noyb
12. jūlijā 06:53
Sapnu iestudejumi neskaitas..es ta neuzvestos. Un es butu citas izveles nemis. Es butu piekritis vecakus aizstavet. Tie "testi" jau dod infu pec tam. Un normals. Sanak ka brainwashing?
Decoy
12. jūlijā 07:11
I dunno if person adopted or brainwashed into thinking is but if it is not chakras then it is not China or Greece. It could be related to school or work and didn't do choice yet.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi