Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Newsboys " God is not dead " song
11. jūlijā 15:26
Jebkura reliģija kas ļauj nogalināt un sievietes vērtēt zemāk par vīriešu kāju pēdas nospiedumu nenāk no Dieva! Cik veselā saprāta nepieciešams lai to saprastu! Islams ir Velna reliģija, kas pieviļ.
beerdrinkers
11. jūlijā 15:43
Bet kristietība jau arī ļauj nogalināt, arī sievietes vērtē zemāk, nekā vīriešus. Kāda starpība- muslims vai kristietība, abas reliģijas var smadzenes sapist.
salidzināsim
11. jūlijā 15:57
Kristiešiem ir DZĪVĪBAS Dievs: „Samarieši noraidīja Jēzu: „Kad Viņa mācekļi Jēkabs un Jānis to redzēja, tie sacīja: "Kungs, ja Tu gribi, mēs sacīsim, lai uguns nāk no debesīm un tos sadedzina." Bet Viņš apgriezdamies tos aprāja un sacīja: "Vai jūs nezināt, kādam garam jūs piederat? Jo Cilvēka Dēls nav nācis cilvēku dvēseles nomaitāt, bet pestīt." LŪKAS EV. 9:54-56. Bet Allāhs ir NĀVES dievs: * „Cīnieties pret tiem no Rakstu ļaudīm (ebrejiem un kristiešiem), kas netic Allaham un Atmaksas dienai, kas neaizliedz to, ko Allahs un Viņa Vēstnesis ir aizliedzis un nepieņem patieso ticību.. [Korāns 9:29]; *Bet tad, kad Svētie mēneši ir pagājuši, tad, vienalga, kur jūs tos ieraugat, ierīkojiet slēpņus, ielenciet tos, sagūstiet tos un nogaliniet tos [Korāns 9:5]; *Un cīnieties pret viņiem, līdz izbeidzas jebkura vajāšana un visa reliģija tiek veltīta vienīgi Allaham [Korāns 8:39] ; *Es sēšu bailes neticīgo sirdīs. Cērtiet nost viņu galvas un cērtiet nost katru viņu pirkstu.. [Korāns 8:12]
domāsim
11. jūlijā 15:59
ja jau ļaunumi būtu tikai relliģiozās sabierībās - tad skaidrs - atsakieties no reliģijas un viss būs labi :), bet vēsture pierāda, ka, ja atsakās no reliģijas (sk, PSRS, Kambodžā u.c) PALIEK VĒL SLIKTĀK! Grēks ir tas, kas liek cilvēkam pat baznīcā grēkot un noziegties.. Bet grēks ir NOVĒRŠANĀS no DIEVA!, iedoma, ka Dievs neredz, nezina, ka "Dieva nav - un tāpēc viss ir atļauts" utt.
DC Talk "The Truth"
11. jūlijā 16:00
Tev nebūs nogalināt. Neatmaksā ļaunu ar ļaunu. Lūk kristietība, piedot un aizmirst. Brīva izvēle. Tādēļ savulaik uzplauka Rietumeiropa, Austrālija un Ziemeļamerika! Dēļ pareizām kristīgām pamatvērtībām!
BET
11. jūlijā 16:01
Visas Rietumu valstis savu labklājību un straujo progresu sasniedz laikā, kad tās bija KRSITĪGAS - tas ir FAKTS, un mēs labi redzam, ka Rietumus šobrīd sāk apsteigt citas civilizācijas (piem., Ķīnas), - KĀPĒC? Viena no atbildēm ir tradicionālās morāles un reliģijas pazaudēšana, kas noved pie demogrāfijas krīzes un bezcerības, alkatības, pieķeršanās tikai pārejošajam, egoisma un savtīguma...
God create Adam & Eve not Adam & Steve
11. jūlijā 16:02
Ateisms arī ir reliģija! Bet patiesība jūs darīs brīvus tā var būt tikai Viena! Loģiski ka pasaule neradās mistiska sprādziena rezultātā ! Jēzus sadragās Sātana galvu!
beerdrinkers
11. jūlijā 16:13
Tak dirst sūtiet visas reliģijas! Visas tās ir vienādas, visām galvenais ir atņemt cilvēkam saprātu, lai padarītu viņu par vergu. Labi, mūsdienās kristīgā baznīca vairs nav agresīva (ja neskaita Maskavas pareizticīgo baznīcu), bet, joprojām baznīca ir pelnošākā firma pasaulē! BIZNESS! Dievs nav par brīvu nevienā reliģijā! Un, ne Bībelē vai Korānā ir vaina, ļaunums ir cilvēkos!
"Circle of Dust" band
11. jūlijā 16:22
Kristietība Dievs ir par brīvu. Turklāt Dievs dod brivu izvēli arī pirmajiem diviem cilvēkiem Ādamam un Ievai bija brīva izvēle, bet viņi iegrābās labā un ļaunā atzīšanas auglī tādēļ visa pasaule ir tik ļauna. Izlasi Jāņa evaņģēliju. Tad sapratīsi. Jēzus uzvarēja ļaunumu, Viņš ir visu cilvēku Glābējs, Viņš 3šā dienā augšāmcēlās. Bībelē rakstīts ka Jēzus sadragās Sātana galvu! Tas tikai laika jautājums.
beerdrinkers
11. jūlijā 16:37
Nu re, tu paļaujies uz Bībeli, kā uz vienīgo patiesību? Bībeli cilvēki rakstīja. Tāpat, kā "Ansīti un Grietiņu" un "Runci zābakos":))) tā kā, davai, nedirs. Katram sava bībele (grāmata), no kuras viņš smeļ sev vajadzīgo.
beerdrinkers
11. jūlijā 16:41
Jā, cits no Skalbes "Kaķīša dzirnaviņām", paņems daudzreiz vairāk labā, nekā tu no bībeles vari paņemt visa sava mūža garumā...
Tourniquet " Flowering Cadaver "
11. jūlijā 17:13
Patiesiba var būt tikai Viena nevis divas vai vairākas! Bībeli sarakstīja Dievs, lietojot vairāk nekā 40 cilvēku, kas dzīvoja dažādos laika posmos un Bībelē nav pretrunu tā ir patiesības Grāmata. Jēzus teica iepazīstiet patiesību un patiesība jūs darīs brīvus! Tā pat, to ka pēdējos laikos būs karu daudzināšana un daudz maldu mācību, kas nesludina vai noliedz Jēzu Kristu kurš nomira par katra no mums grēkiem. Tā ir tava personiskā lieta un brīvība to pieņemt vai ignorēt. Beigu beigās tikai vienam no mums būs taisnība, nevis abiem. Patiesību pieņemt traucē iedomība un lepnums.
beerdrinkers
11. jūlijā 22:24
NEKAD NAV VIENA PATIESĪBA!!! Visi kari, visi postu darbi, ir cēlušies no tā, ka kādam kroplim ienāca prātā tava sūda doma- patiesība ir viena, tā ir manā pusē, un es tagad par patiesību būšu!!! Turniket, tu sūds esi!
!
11. jūlijā 23:41
Es arì izslēzu, nupat, lampu pirms gulēt iešanas

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi