Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
kristietis
23. jūnijā 13:28
pareiz dara tagad. Jebkurš imigrantus ir pienesums valstij. Katrs nāk ar savu pieredzi, savām spējām. Mūsu necieņa pret tiem padara Latviju tik nabadzīgu. Paskatieties kaut vai uz Vāciju vai Beļģiju, pilns ar imigrantiem un visi laimīgi. Katrs cilvēks ir Dieva radīts un ar savu uzdevumu.
Ribovskis
23. jūnijā 13:32
Kaut ko dzērumā tai tviterī saraksta visus biedēdams, tad izguļas un visu atceļ un atsauc.
Rita Burka
23. jūnijā 13:49
..Katram imigrantam ir jādod iespēja sevi pierādīt..Ja godīgi strādā un ciena valsts likumus ir jāļauj palikt ..Visus pārējos ar kāju pa dē .
Thanks God for Trump! Arest Soros!
23. jūnijā 15:23
Ļaundaris oligarhs Dž Soross rīkojas pretēji, Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV! Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā!
Newsboys " God is not dead " song
23. jūnijā 15:26
Pirmajam komentāram. Jā esi kristietis, tad saproti, ka reliģija kas ļauj nogalināt un sievietes vērtēt zemāk par vīriešu kāju pēdas nospiedumu nenāk no Dieva. Mums jādod iespēja musulmaņiem pieņemt Jēzu par Glābēju. Es zinu iraniesus kas kļuva par kristiešiem Anglistānā
bet
23. jūnijā 16:52
bet plānprātiņ, vai tad kristiešu misionāri dieva tēva, dieva dēla un svētā gara vārdā un miera misijas ietvaros nav vairāk noslepkavojuši kā hitlers 2. pasaules kara laikā?
bet
23. jūnijā 16:53
Vai tad kristietība nav debīlisma kalngals?
Juhans
23. jūnijā 18:05
Kopš krietietības ieviešanas puse bērnu ir ieņemti misionāŗu pozā (Latvijā visi).

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi