Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Norma
16. maijā 20:51
Patiešām labāk ir vienoties kādā kārtībā šatiāta likumus beidzot pieņems eiropas valstīs. Desmitiem miljonu apmīļoto kaidoņu grib dzīvote beidzot normāli
Dana
16. maijā 21:24
Truksnim viss pohuj - vins snauc koku Jurmala
Juhans
16. maijā 21:51
Asadam jāatkāpjas!
vajag sakt ar krievijas teororistiem
16. maijā 21:59
tieshi kremlis ari radija islamistus tik lielaa meerogas,un krievijas izdzimtenji ir fiziski iznicinami atomuzbrukumaa,lai izglabtu cilveeku dziivibas...?.,..FUCK RUSSIA
Hiroshima>Nagasaki>maskava
16. maijā 22:01
krievu terorisms pret cilvekiem tiks iznicinats SAKNEEE..?Bet kjiinas sarkanos teoristu izdzimtenjus,kjiinieshu vergi slakteees aaraa masveidaa..?
JanisT
16. maijā 22:38
Naivie! Tūlīt tiesās pašus zviedrus, jo musulmaņu, pateicoties lielajai dzimstībai, tur drīz būs vairākums.
Europe has fallen. Mulsums Are taking over
16. maijā 23:32
Vai jau nav par vēlu, Stokholma jau ir pasaules izvarošanas galvaspilsēta! Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV! Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Latviju no tā paglabj 3šās nabadzīgākās valsts statuss.
tā nav zviedru darīšana
16. maijā 23:58
Lai musļiki paši tiek galā. Galvenais ir nelaist šos mežoņus eiropiešu zemēs.
No Trimdas ANGLISTANAS
17. maijā 03:06
2004 gadā biju Čikāgā un tur uzbeks man pateica ka viņi iekaros pasauli bez kara vienkārši vairojoties un izplatoties. Tolaik domāju ka viņš tāds dīvains kaut ko murgo. Bet izrādījās patiesiba! Ko es pie tā visa varu piebilst, islams ir jāaizliedz, cik prāta ir nepieciešams lai saprastu, ka reliģija kas ļauj nogalināt un sievietes vērtēt zemāk par vīriešu kāju pēdas nospiedumu nenāk no Dieva bet Velna. Bībelē rakstīts ka Jēzus sadragās Sātana galvu!
:)
17. maijā 08:30
Nebūs nekāda tribunāla, jo tad būs izmeklēšana, bet visas pēdas aizvedīs pie jeņķiem, britiem un frančiem! Vai to tie pieļaus? Nedomāju viss! :)
oma
17. maijā 08:37
Vai būs tribunāls pret tiem misionāriem, kas miera misijas ietvaros un demokrātijas vārdā bombardēja, demokratizēja, okupēja irāku, afganistņu, lībiju un sīriju, kur veica masu slepkavības, kara noziegumus un noziegumus pret cilvēci, ko?
Koko
17. maijā 13:56
Visas tās valstis kuras izauklētie iedzīvotāji piedalījās tajā karā tagad nezin ko ar tiem iesākt. Cer, laikam, ka tur, tā tiesa, viņus notiesās un nošaus. Jā, izbrīnija tas fakts, ka tie iebraucēji no Eiropas bija tie paši asinskārākie sadisti, kuri piepludināja pilnu jūtubu ar savām zvērībām.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi