Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Pēteris
15. maijā 21:05
Austrija grib būt Krievijas draugs? Muļķība, vai iedomība???? skaidras ka vajag kāda maksāt pat Krievijas militāro izaugsmi.....Austrija maksās. Varbūt kādus Krievijas agresīvos elementus nopelnīja? Izskatās ka turpmēk būs Krievijas un Austrijas impērija...
Kropļi
15. maijā 21:09
Izskatās ka austrija piekrita maksāt lai Krievija agresīvi attīstītos un saražotu vairāk tankus un raķets lai iekarotu Eiropas savienību.... Lai lāsts Austrijai. lai sajūt ka tie Krievu tanki un raķetes darbojas un ārdās šai valstī un neskar citas eropas savienības valstis!
letiņš
15. maijā 21:12
SVEICIENS VISIEM PATIESAJIEM LATVIJAS PATRIOTIEM LATVIJAS NACIONĀLĀS ATDZIMŠANAS DIENAS 15.MAIJA 85. GADSKĀRTĀ! MŪŽĪGA SLAVA LATVJU TAUTAS VADONIM KĀRLIM ULMANIM!
Reinis
15. maijā 21:15
Man prieks, turpmāk krievijas tanki brauks uz austriju, viņiem vajag sajust šī iekarotāja dziesmu, lai tie krievu tanki Austriju izčkarē...pienācis laiks atbildēt, štrunts par to gruziju, ukrainu un Čečeniju... Turpmāk Krievija varētu iekarot Austriju....Lai viņi izjūt kā iekarotāji krievi prot nošaut mierīgos iedzīvotājus un iekarot teritorijas..... Lāsts austrijas vientiešiem..
:)
16. maijā 11:57
Nu, visi debīlie pastaldauņi nokviekušies? :) Jeņķi grib aizliegt krievu gāzi Eiropai tikai tāpēc, lai uzspiestu savējo, kas dārgāka un mazāk kvalitatīva (energoatdeve mazāka)! Un tas ir viss! :)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi