Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Oma
8. maijā 06:15
Vai tie aizturētie ir venecuēlas mereno nemiernieku teroristi, ko? Un kur palika sīrijas mēreno nemiernieku teroristi, kam amerikāņi 8 gadus deva naudu un ieročus, kāpēc par tiem vairs neraksta mūsu brīvie un neatkarīgie mēdiji, ko?
aaaaaaaa??
8. maijā 08:33
Ja tie ir valsts apvēsuma dalībnieki, tad viss skaidrs! Jebkurā valstī apvērsuma organizētāji un atbalstītāji būtu apcietināti. Latvijā arī apvērsuma organizētājus apcietinātu, jeb nē???? Ta kā nevajag propogandēt dubultstandartus!
Ansis
8. maijā 09:14
Nu ko natovci ,aplauzaties ! Neizdavās izraisīt kārtējo karu. Vācieši ar gatavojas pindosu karabāzes padzīt no valsts...varēs pārcelties pie pastalām! Pastalas rāpus viņus sagaidīs !
Stacey Leon
8. maijā 09:48
Google maksāja par katru nedēļas darbu tiešsaistē no mājas 6473 līdz 9258 dolāriem. Es saņēmu pirmo mēnesi no 29385 ASV dolāriem no Google, un es esmu pastāvīgs students, un es brīvajā laikā strādāju 3 stundas dienā. Katrs cilvēks var pievienoties šim darbam un sākt noppelnīt tiešsaistē, tāpat kā es, tikai sekojot šai vietnei. >>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­9­­9.C­­o­­m
Ansis
8. maijā 12:11
Nu ko,,, krembļāvci , aplauzāties ! Neizdavās izraisīt kārtējo karu. Vācieši jau sen krievdosu karabāzes padzina no valsts...varēs pārcelties pie lāpotiem ! Lāpoti rāpus viņus sagaidīs ! ******************** Zowietiskais Ansi, aiz ko tā mokies fāšistu zāpada NATO okupantu kolonijā ? Blakus taču ir tava civilizācijas un demokrātijas paradīzo paraugvalsts .
Oma
8. maijā 12:13
Vai tie aizturētie ir venecuēlas mēreno krievu nemiernieku teroristi, ko ? Un kur palika sīrijas mēreno nemiernieku krievu teroristi, kam lāpoti 8 gadus deva naudu un ieročus, kāpēc par tiem vairs neraksta manas brīvās un neatkarīgās Krievijas mēdiji, ko ?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi