Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
42 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 5. maijā 14:27
Latvijai ir jāpalīdz republikai ar savām gaubicēm pret jeņķu intervenciju.
latvietis
2019. gada 5. maijā 14:58
ASV kolonizatori censas okupet kartejo valsti iznicinat tas ekonomiku un aplaupit mierigos iedzivotajus sobrid asv valdosais rezims ir nozadzis venecuelas tautas zeltu un noblokejis naftas eksportu venecuelas tauta jau sen butu asinis tikai pateicoties krievijas un kinas atbalstam venecuela sobrid nelist asinis venecuelas tautai novelu lai asv kolonizatori aplauztu savus asinskaros zobus navi asv okupantiem
.
2019. gada 5. maijā 15:21
Te uzdarbojas viltus Juhans, jeb niku zaglis, zebiekste. Pilnīgi cits komentāru stils.
Партизан
2019. gada 5. maijā 15:26
В Латвии тоже нужно сопротивляться американской и натовской оккупации всеми силами.
Miera balodis
2019. gada 5. maijā 15:32
Nē pasaules asiņainiem demokratizatoriem ,slepkavam asv un nato ( iraka ,lībija ,afganistāna ,sīrija utt ),eh ka tagad Maduro deretu kodolbumba !
Dirsas Edžiņš
2019. gada 5. maijā 15:33
un Latvija ies palīgā brīvību mīlošajai valstij cīņā ar NATO izdzimteņiem ! Brīvību Venecuēlai , brīvību Latvijai !
jauns.lv
2019. gada 5. maijā 15:34
Komentēt drīkst tikai okupantu mandavoškas.
beerdrinkers
2019. gada 5. maijā 15:54
Var jau aicināt. Bet, viņam, labākais variants būtu atkāpties. Asins vēl nav lietas, nauda viņam ir, dzīvo normālu dzīvi. Bet nē, viņš to negrib. Tad nu tiks pakārts Karakasas centrālajā laukumā. Vai nav dumjš? Nav viņam iespēju, krievi nepalīdzēs. Tik pat stulbs, kā Sadams Huseins. Un, tāpat arī beigs savu dzīvi.
Ei, Wāsilowski , zowietiskās ideoloģijas atkritum
2019. gada 5. maijā 15:56
Juhans ***************** Latvijai ir jāpalīdz republikai ar savām g a u b i c ē m pret jeņķu i n t e r v e n c i j u =================================================================== ==== Latviešu valodā n a v vārds ne " g a u b i c a " , ne " i n t e r v e n c i j a " . Tā raksta tavā krievu valodā.
No pasaran
2019. gada 5. maijā 15:59
Visa Latvijas tauta tādā grūtā brīdī ir ar Maduro un Venecuēlas tautu, cerībā uz mieru un saticību. Nost ar apspiedēj fašistkapitālismu! Nost ar visādiem prezidenta ieliktņiem!
Wāsilowski
2019. gada 5. maijā 16:01
No pasaran. Visa Latvijas tauta tādā grūtā brīdī ir ar Gvaido un Venecuēlas tautu, cerībā uz mieru un saticību. Nost ar apspiedēju krievu fašistkapitālismu ! Nost ar visādiem Kremļa prezidenta ielikteņiem, nevis " ieliktņiem " !
Bet apsadauzītais poļu dzērāj,
2019. gada 5. maijā 16:08
pastāsti, kad tavs gvido beidzot tur pārņems varu un ieviesīs demokrātiju?! Slabo?
Itaks Zōmmier, stāsti, kad LV iestājās okupētājva
2019. gada 5. maijā 16:10
Itaks Zōmmier, stāsti, kad LV iestājās okupētājvalstī PSRSkā ? ************* Kakogo iksa dzeržimordiskais lielkrievu šovinists Zōmmiers melo, ka LV bija kaut kādas tur okupētājvalsts PSRSkas zastāvā ? ******************** Zommier, stāsti, aiz ko tu nebrauc do dīžentalantīgās Rossejas dīžentalantīgās krievu nācijas dīžentalantīgo ģēniju dīžentalantīgo lāpotiu dīžentalantīgajiem brāļiem ?
No pasaran
2019. gada 5. maijā 16:10
El pueblo unido, jamás será vencido, el pueblo unido jamás será vencido... Mēs ar tevi varonīgā Venecuēlas tautu! Nost ar pārdevušos nelieti Gvaido!
No pasaran
2019. gada 5. maijā 16:13
El pueblo unido, jamás será vencido, el pueblo unido jamás será vencido... Mēs ar tevi varonīgā,,, Venecuēlas tauta ! Nost ar pārdevušos nelieti Mādūro ! *********** Komatus saliec, analfabēto.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi