Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Doza
2019. gada 16. aprīlī 07:43
Kā pasaule nebija šokēta un neraudāja kad tīšām postīja un izlaupīja Sīrijas vēstures pieminekļus,kas bija vēl senāki.
A
2019. gada 16. aprīlī 07:52
Smieklīgi. Vairāk nelegālo migrantu.
Juhans
2019. gada 16. aprīlī 08:04
Vieta laba, neredzu iemeslu, kāpēc tajā vietā nevarētu būvēt Parīzes Mošeju.
Anna.
2019. gada 16. aprīlī 08:11
Ja, piekritu, tas tiesam ir skumigi. Jebkurs ugusgreks ir liela nelaime, bet diemzel, ne no ka mes sai pasaule neesam pasargati.
x
2019. gada 16. aprīlī 08:13
Как тут не вспомнить классику. - Пожарные приехали почти сразу. Через два часа. - Тушили хорошо. Сгорело все. На деле, ничего смешного в произошедшем нет. Серьезно пострадал один из крупнейших памятников европейской истории и архитектуры. Последствия пожара можно сопоставить с разрушениями памятников Пальмиры боевиками ИГИЛ или взрывами статуй Будды талибами в Афганистане. Есть вещи, которые не принадлежат только одной нации, а являются частью общечеловеческого наследия. Поэтому больно видеть, как по причине головотяпства или человеческого варварства, гибнут материальные свершения предшествующих эпох. Страшно представить, какой ущерб причинен культурно-историческим ценностям, которые там экспонировались или находились на хранении. По некоторым сообщениям, как минимум часть исторических реликвий успели вынести до обрушения крыши и шпиля. Несомненно пострадают различные статуи и витражи, а также различные элементы внутреннего убранства. Командующий пожарными Парижа заявил, что сейчас его люди сосредоточены на спасении западной части собора и пытаются локализовать распространение пожара. В случае с Францией, мы фактически в режиме онлайн наблюдали гибель главного символа Парижа (наряду с Эйфелевой башней) и одного из главных символов исторической Франции. Квазимодо грустит.
janka
2019. gada 16. aprīlī 08:14
Dziļi pajāt
PS
2019. gada 16. aprīlī 08:41
Analģija - Latvijas Prezidenta pilij. Tie, kas ieradušies okupeet, nepakļaujas integrācijai.
Vecs vīrs
2019. gada 16. aprīlī 08:51
Neticu nejaušai dzirkselei no leņķa slīpmašīnas. Patīk arī Makrona teiktais, ka mēs kopīgiem spēkiem atjaunosim. Ja jau tā celtne, Parīzes Dievmāte, ir visas Eiropas Dievmāte, tad pret to bija arī tā jāizturas, nevis jāpielaiž pie darbiem citas ticības cilvēki. Uzskatu ka katedrāle nav jāatjauno, viens ir skatīt ar XIII g.s. amatnieku rokām un instrumentiem veidotās oriģinālās koka konstrukcijas, otrs skatīt mūsdienu reģipša un koka būvdetaļu savienojumus ar metāla montāžas plāksnēm. Tad jau ieliksim aiz stikla izprintētu Monu Lizu un demonstrēsim to Luvrā prasot par par to bargu naudu. Diez vai muslimi pielaistu Mekas Kaaba restaurācijā kristiešu restauratorus ar flekšiem. Civilizāciju sadursmē svarīgi ir iznīcināt pretinieka kultūras vērtības, vēstures liecības un es pieļauju, ka ugunsgrēks, iespējams, ir sava veida atbilde par iznīcinātām kultūras vērtībām Tuvo Austrumu zemēs.
Mazais Nostradamus
2019. gada 16. aprīlī 09:13
Labrit ..loti zel ka ta noticis ..vakardien agri no rita man istaba kur gan sienam pielikti mani SVETIE lieli zimejumi ...viens no viniem sakustejas un itka ka dzivs saka kusteties ..es sabijos ..jautaju kas noticis ...peksni dzirdu daudz kaijas salaidas virs jumta ..saka klaigat ..visu dienu bija savada sajuta ..tikai sodien to izlasiju ..kas noticis Parize ..es ari zimeju ka lidzigi Leonardo Do Vinci ...brinums notika 2004.gada ..kad saku zimet ..bet cilvekiem mani zimejumi pie vienas vietas ..loti zel ,ka ta ..vini dziedina ,arste un vel ir kaut kas ..to nerakstisu ..
Siers
2019. gada 16. aprīlī 10:21
Nostradamus, mums pie mājām un parkā kaijasvisu laiku ālējas.
TEV TĀ doza nav par lielu ?
2019. gada 16. aprīlī 10:50
Kās mums par čurku IDIOTU pieminekļiem daļas ? Mums pašiem savi . ČURKĀM savi

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi