Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Vai dieniņ
15. aprīlī 12:12
Nomocīja ar to mākslīgo apaugļošanu?
tā ja
15. aprīlī 13:22
Izvaroja līdz nāvei.
Dabiskā atlase ir barga štelle
15. aprīlī 14:00
Tā jau var bezgalīgi muļķoties. 2 miljardu gadu laikā 9 no 10 sugām ir izmirušas. Par katru no miljoniem izmirušo sugu, dienu pirms izmiršanas varēja tā uzrakstīt. Tikai pie 99.9% šo izmiršanas brīža, cilvēks vēl dzīvoja kokā un nebija iemācījies rakstīt un vēljovairāk nekurināja naftu.
.
15. aprīlī 14:07
Nomocīja ar gredzenošanu tie liekulīgie kārkldabasglābēji. Viņiem tik finansējumu izsist un radīt aktīvas darbības imitāciju (naudas apgūšanā) , ilūziju ka kautko tur glābj. Tas jau nav normāli ka katra zvēra dabiskajā dzīvesritmā iejaucas ar saviem gredzeniem . Varbūt viņš pēctam no stresa nomirst vai 100 citu ķēdes reakcijā iniciētu , vai varbūt pārojoties mātītei tas gredzens atgādina augoni un negrib ar tādu defektaino pāroties .
:/
15. aprīlī 14:26
Fui kāds neglītenis. Sitiet viņu nost!
> .
15. aprīlī 14:29
Ir tāda doma, ka pandas principā negrib tām mātītēm virsū skatīties, jo viņām nemitīgi džeki baltos halātos tūplī termometrus stūķē un mēra tās auglīgās dienas... Nu bet, tu gribētu ar sievu burzīties, nemaz par bēbju taisīšanu nerunājot, ja viņai katru dienu pusducis dakteru apkārt sastātu un tavu acu priekšā pa kājstarpi saimniekotu? Pandupaps atmet ar roku tai piesmietajai mātītei un skumīgi štopē iekšā savu rijamo.. Tāda dzīve nav pat sugas turpināšanas vērta. :/

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi