Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
America first
11. februārī 19:22
Vienu brīdi izklausījās, ka lietuva visu it kā atzina, bet tad laikam saprata ka seviśķi dzelzbetona pierādījumi nav iesniegti un aizgāja pavisam v atkaz. Arī lietuviešu bandīts, kurš bija notiesāts par laupīšanu kaut kur slovēnijā, beigu beigās vinnēja ar to, ka tiesā nebija ticis nodrošināts tulkojums lietuviešu valodā.
Trump is an asshole
11. februārī 19:30
Nu nav savākti, tātad nav savākti. Mums te nav trešais reihs, bet demokrātija, tāpēc esi nu tik labiņš un savāc pierādījumus, ja gribi kādu apsūdzēt, un pirms tiesas pārliecinies, ka apsūdzētais vispār saprot, par ko runa :P
spriidiic
11. februārī 22:32
Lieta par kaut to , ko obama ar klintonīšu savulaik Lietuvā darīja , ir jānoskaidro. Tie demokrātu mēsli solīja izvest karaspēku no Irākas un Guantanamo pievērt. Trumps , jocīgi , pilda demokrātu solījumus.
Remarx
12. februārī 16:04
Interesanta situācija. ASV puse klaji ignorē Lietuvas prasības izskaidrot kas tur notiek šajos objektos, un atklāti pasūta 3 mājas tālāk. Sakot tur ir sakaru centrs un punkts, vēl apmeklēt tos centrus Lietuvas pusei liedz, bet tajā pat laikā maksā bargās kompensācijas tieši no Lietuvas puses. Kāpēc ES nebrauc virsū pa tiešo ASV? Bet baidās, labāk lai leiši piķo un tādejādi šī lieta ir izbeigta.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi