Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Onslows
11. februārī 14:39
Tur tu vairs nepateiksi, ka zogu ar tīru sirdsapziņu!
666
11. februārī 15:00
Ja policija nediktē neko priekšā - mākslīgi nepadara par vainīgo, nelauž kaulus un nedzen adatas zem nagiem, tad ir pilnīgi vienalga ar kādām baidīšanas metodēm tā izdabū informāciju no aizdomās turētā. Galvenais ir rezultāts.
Selekts
11. februārī 17:34
Holande tur ieviesa kristietību un ar žēlumu pameta šo zemi. Līdz ar Holandes minimālo atalgojumu, pensijām un pabalstiem. Bija ko zagt un laupīt. Sp;idzina? Slikto labāk atceras. KGB laikā arī te cietumos ieviesa tā saucamās "gumijas istabas". SAB ir KGB mantinieki.
bums
11. februārī 17:37
Bet ja kādam patīk čūskas, tad ko, spīdzina čūsku?
Nevajag
11. februārī 19:21
Zagt! Tad ari nevajadzes sedet ar chusku ap kaklu!!! Es labprat kabatzaglim, kursh man nozadzis kaut ko, uzliktu kobru uz kakla. Shaja gadijuma chuska nemaz neizskatas tik bistama, ja jau polichi tik mierigi ar to kramejas.
Selekts
11. februārī 19:32
Slava spīdzinātājiem! Heil Hitler!
Vajag
11. februārī 19:34
iedomāties, kā tu pats, daunīti, jutīsies, kad tevi pašu spīdzinās, bāžot tev čūsku dirsā, un vēl palauzi savu dauņa paurīti par tēmu, kā tev veiktos ar aizstāvību valstī, kur izmeklēšana un tiesa lieto tādus paņēmienus!
Hehe
11. februārī 19:36
Vai ušakovam jau ir mājdzīvnieks- čūska?
deģenerātam
11. februārī 20:47
Nevajag būt daunim un atkritumam, tad pratīsi savākt faktus, izdarīt no tiem secinājumus un varēsi atrast īsto vainīgo. Starp citu, normālā sabiedrībā apsūdzētā atzīšanās vai neatzīšanās vispār neko nenozīmē.
ņirga
11. februārī 20:53
Labs kabatzaglis tev, fašistu cūka, iztīrītu visas kabatas un tu pat nepiefiksētu zagšanas faktu, bet attaptos daudz vēlāk un savu čūsku tad varētu iebāzt sev dirsā. Starp citu, itentais rāpulis 100 punkti nav kobra, kas arī ir lādzīga pēc rakstura (jo viņai no cilvēka neko nevajag, ja cilvēks pats nelien virsū), bet ļoti indīga un ej nu sazini, kas viņai tajā mazajā kobras galviņa notiek, šis te drīzāk izskatās pēc žņaudzēja. Droši vien tiek labi barots un gan jau paši policisti viņu reizēm ap kaklu panēsā, lai šim terārijā nav garlaicīgi.
Opis
11. februārī 20:56
Šito vajdzēja izmantot RS lietas izmeklēšanā! :)
Noyb
11. februārī 22:59
Persona ari bez visa sita neko nezin un nepretojas..jo patiesiba dienu beigas pereonas puse. Ja ari ir iepits kada afera tad aiz muguras pret pasa piekrisanu. Nav ko atzities ja nav neko darijis. Pagaidam. Tapec ari dzivo mierigi nevis tapec ka dazi saka. Tacu kautkas nav pabeigts..
elementāri
12. februārī 10:00
Vajag dzīvot normāli, lai nenonāktu policijas redzeslokā. Tā viņiem vajag, ar noziedzniekiem nav jāauklējas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi