Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Pensionārs LV
10. februārī 19:49
Nu un ? Mums tā vai šā sliktāk vairs nevar būt.
janka
10. februārī 20:05
It kā pohuj, uk nevajag Eiropas sojuzu
krievijas teroristu tikla spidosha specoperacija?
10. februārī 20:09
kad koordineti un organizeeti,pielietojot NLP informatiivajaa telpaa pret iedzivotajiem(apmaksajot TV,zinju agentuuraas un portalos),tiek radiits vajadzigais efekts,cilveeki veic ieprogrammeto "izveli" referendumaa..?
Juhans
10. februārī 20:27
Breksits ir krieviem kā Ģeņ Pabedi.
latvians go home
10. februārī 20:30
pastaļgoldigerus no Vācijas dzīs prom tāpatās kā no UK.
speciali pastalu "fanam"
10. februārī 20:40
cerams savu utaino 9irsu jau esi ieziepejis,...?prokrieviskie teroristi,kuri piedalijishies krievijas teroristu koordineetaa iedzivotaju NLP informativajaa telpaa,tiks noshauti antiterora specoperacijaas,kaa traki sunji??ari LV portali pilni ar rkeivijas teorristiem,kuri apzinati programme latvieshu tautu...buus juudasiem ieriit sava zemiskaa darba istos augljus..delfi ir nekas cits kaa krievijas teroristu specvienibaa koordimneeta LV informativajaa telpaa?youtube>А была ли девочка? Кремлевские фейкометы в Германии
to speciali pastalu...
10. februārī 20:52
vai par dzelteno vestu Frexita prasību makaronam nekko neesi dzirdējis?tava eiroparadīze brūk,pastali,bet tu arvien tici amērikas židiem.
Tas ir nieks
10. februārī 20:56
Daudzi uznemumi jau parcelas vai vel parcelsies uz Eiropu, ja Bexits notiks un ipashi bez normala liguma. Jau tagad Lielbritanija darbu zaudejushi jau 5x vairak cilveku un viss turpinas, jo Tesko ( tads ka vietejais Maksima) viens pats taisis ciet daudzas filiales ar 9000 darbiniekiem. Filialaes sak samazinat ari Marks un Spensers and Sensers John Luis, Jagurs un vel daudzi citi, kas vienkarshi bankrote, jo japaugstina produktiem cenas. paunds kritas, 60% izejvielu ienak no ES, kas sadardzina izmaksas.Veras ciet daudzi uznemumi. Daudzi uznemumi atliek planus par razoshanas uzsakshanu vai turpinashanu Lielbritanija. Daudz savas investicjas sak novirzit uz Luksemburgu, Niderlandi, Poliju u.c. Kuram tad gribas razot dargaku preci izejvielu,muitas un zema paunda del, ko nevares normali notirgot lielakjai pasaules ekonomika kas ir ES un citam zemem.
No Trimdas ANGLISTANAS
10. februārī 21:27
Nu £ vispār nevis nokritās bet pacēlās. Jebkurā gadījumā, skumji, ka Vangas pareģojums piepildījās, Eiropu ( R-Eirpou ) pārvaldīs musulmāņi. Latviju no tā sargā nabadzība, LV 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā
Eriks
10. februārī 21:35
visa pasaule bruuk, varbuut del naida un kara mees driiz barosim Tarpus!
Ivans Ivanovs
10. februārī 22:01
Neļausim nacionālistiem aiztikt mūsu uzņēmumu. Neatdosim Rīgu !!
Hūvēzē
10. februārī 22:11
Tiem, kas netaisās meklēt darbu Vācijā nav ko uztraukties, bet tiem, kuri cer atrast darbu Vācijā, gan ir jāuztraucas, jo šis var apgrūtināt viņu darba meklējumus Vācijā.
uu
10. februārī 22:16
Nu par to vācieši var pateikties velkamistiem, kuri ielaida bēgļus ES un lika arī citām valstīm uzņemt bēgļus, jo tas bija viens no iemesliem kādēļ Brexit vispār notika!
Decoy
10. februārī 22:50
Person is not from TV or other list and already said would help with assistance of helping them(however that might require someone switching places like before and not see why person should yet) if could when possible..no need to replay those songs. Dunno what kind of lie detectors to pass so others will finaly not doubt person is not in control himself but acts as messenger from unknown source at specific times not chosen by person.
Decoy
10. februārī 22:58
Besides person is in similar position and also not yet together with some person cares(but did not know before holidays and does not see after) due to circumstances. So it is same story both ways. It makes 0 sense to pretend. Person also wants stuff done.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi