Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Selekts
10. februārī 16:37
Kurā vietā atrodas cita starpa?
Humānists
10. februārī 16:49
Es zinu ka tā starpa cilvēkam atrodas lejā starp ... nu jūs sapratāt, ja kas. A vot kur ir cita starpa, es jei Bogu nezinu, ja kas. tos musulmaņu paltrakus Eiropā sen jau jāaizliedz ar likumu, kā es uz elas varu zināt, kas tajā burkā- vīrietis vai sieviete, a moš tur sērijveida slepkava un terorists, tai kleitā līdz zemei starp kājām veselu armijas arsenālu var paslēpt, bet var būt aiz tā sejsega slēpjas transvestīts vai pedarasts, nedod Dievs, tad jau labāk terorists. tā ka tā lieta ir sabiedriski bīstama, es to te kankretna saku, ja kas.
Onslows
10. februārī 16:58
arī teroristu simbolus koloradosa lenteņum mums vajag aizliegt, kā baltkrievijā un Ukrainā!
Juhans
10. februārī 17:06
antons dzīvo kantonā / hīdžābu viņš nēsā / apakšā tur izrādās / pīdžāmu viņš nēsā
ap-17
10. februārī 17:08
Brinumi notiek-tikko no Afrikas atbraukusa inzeniera sieva(nopirkta par 20 auniem,neizglitota muca augusi) tik driz iemacijas sveiciesu valodu,ka iztureja eksamenu uz ieredna vietu
Kowelenzer
10. februārī 17:44
Nekad neesmu redzējis, ka valsts iestādēs, ierēdnei būtu hidžabs, pat neesmu nevienu arābu ierēdni redzējis. Tad, par ko ir runa, pret ko ir tas aizliegums vērsts??? Es pateikšu- pret pamatnāciju, pret eiropiešiem...nebūs jums krustiņus ķēdītē kaklā kārt! Ja nu kādam muslimam tas nepatiks?
Egle
10. februārī 17:52
Vislabāk ieviest nūdistu kārtību.
Juhans
10. februārī 17:58
antons dzīvo kantonā / jurašs dzīvo kartonā / hidžābu tie nenēsā / rokudzelži padomā
Kowelenzer
10. februārī 18:15
Ja kāds idiots nezina, ko nozīmē "reliģiskais simbols", es pateikšu. Hidžabs tas nav, nacionālo apģērbu, vienkāršāk- tautas tērpu, par reliģisko simbolu uzskatīt nevar, jebkurš tāds apģērbs norāda uz tavu etnosu, ne reliģiju. Reliģiskais simbols ir kristiešu krusts, žīdu Dāvida zvaigzne, jeb muslimu pusmēness. Muslimi pusmēnesi kaklā nenēsā, bet kristieši krustu gan. Tad, pret ko ir tas likums?
Replika
10. februārī 18:17
Būs interesanti redzēt, kā viņi izgriezīs no Šveices karoga krustu. Kas būs tā vietā? Caurums?
a
10. februārī 18:29
muslimiem jau tāpēc vajag tos paltrakus,lai var noslepties un tad iet strādāt kalifāta darbus. tuksnešos ,lai iet ar savām lupatām.Eiropā jāredz,kas tas par fruktu,lai ar kamerām var izsekot,ja kas.
jautājums
10. februārī 18:38
Vai tas attiecas arī uz galvas lakatiem, jeb dvieļu galvām? Aha, tātad ierēdņi nedrīkstēs valkāt, bet pārējie drīkstēs? Neviena musulmaniete pārsvarā nevar būt par ierēdni, jo dzemdē katru gadu.
Ilmārs
10. februārī 21:09
Melnie nomaskējušies lai varētu uzbrukt iedzīvotājiem, izvarot sievietes un veikt citus noziegumus.
Rrr
10. februārī 21:41
Paskats ir baiss....
Prusaks
10. februārī 22:11
Kowelenzer,izskatas un izsklausas,ka Tu talak par savu degungalu neredzi JEB (vai ari)negribi redzet....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi