Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 6. februārī 09:16
Tautas pacietība smērs nav bezgalīgs!
:)
2019. gada 6. februārī 09:29
Atkal pastaldauņiem iebaro stulbos melus, bet tie rij bez apdomas! :) Tieši "opozīcija" vainīga pie krīzes valstī un "humānā palīdzība" arī ir pilnīgs bulšits un feiks, kā arī tas, ka tas Gvaido kaut ko kontrolē, jo tas no Kolumbijas vēstniecības i degunu ārā nebija rādījs! Un ja tie rietumu bandīti kopā ar jeņķu bārvedi nebūtu jau ilgi un dikti bloķējuši ar visādām sankcijām Venecuēlas leģitīmās varas rīcību (nolaupot ārzemēs esošos zeltu un līdzekļus kontos), tad nekādas "palīdzības" arī nevajadzētu! Venecuēlas budžetam ir vismaz 10 miljardu proficīts gadā, par to viņi pirka un dotēja pārtiku, būvēja tautai mājas, nodrošināja bezmaksas medicīnu utt.
oma
2019. gada 6. februārī 09:36
Vai tās humānās palīdzības ietvaros venecuēlas mēranajiem nemierniekiem tiks piegādāti arī ieroči un tie džipi ar ložmetējiem, tā pat kā tos piegādāja lībijas un sīrijas mēreno nemiernieku teroristiem, ja?
oma
2019. gada 6. februārī 09:38
Vai taisnība, ka venecuēlas demokratizēšanas termiņš - miera misijas ietvaros un tīri tikai demokrātijas vārdā ir noteikts uz 1. martu, ja un lai varētu demokratizēt venecuēlu, tiem mērenajiem nemierniekiem liks palaist kādu ķīmiju un liks pateikt, ka to darīja maduro, ja?
Demokratizore oma
2019. gada 6. februārī 09:44
MAn nepatīk demokrātija,tur ir pārāk daudz brīvības,tas nozīmē,ka man ļauj katru dienu no Tvaika ielas iespamot kādu demokrātizācijas tekstu internetā un pat neviens NKVD čekists neatbrauc man pakaļ,lai noliktu pie sienas.
zinām
2019. gada 6. februārī 09:55
ko piegādās --- ieročus , lai izraisītu asiņainas sadursmes !
A
2019. gada 6. februārī 10:46
Tad jau drīz gaidām mediju ziņas par "briesmīgo tirānu Maduro", kurš atkal atteicies no demokrātijas piegādēm un turpina savu tautu mērdēt badā :)
Patiesībā...
2019. gada 6. februārī 13:32
Daudzi krīzē vaino Maduro...Bet ne visi! Paskatieties kādu pārtiku var nopirkt Venecuēlas vaikalos! https://riafan.ru/1148121-poproshaek-v-karakase-vpyatero-menshe-chem-v-kieve-fan-razoblachaet-feiki-pro-golod-i-uzhas-v-venesuele?utm_source=onesignal&utm_medium=push&utm_campaign=main
?
2019. gada 6. februārī 13:57
Vai gadījumā Maduro vēl nav palaidis kādus ķīmiskos ieročus, lai būtu iemesls okupēt?
smīns
2019. gada 8. februārī 11:42
Pārsmējos lasot kremlīndauņu naivos komentārus, bet Kremlis taču atdeva Venecuēlu ASV apmaiņā pret Sīriju. Kremlīndauņiem likts šūmēties lai naivuļiem visu uzdotu par ASV "agresiju". Duraku bars.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi