Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Lūdzu izlabojiet
11. janvārī 08:01
"okeāns ar ledājiem un aizbergiem. "
a
11. janvārī 08:07
ko civlēks var izcīnīt? neko. cilvēks ir kā baktērija uz ābola un domā,ka pats vainīgs pie tā,ka ābols pūst. nu neko neizdarīsi.dabā viss rit savu gaitu.
ss
11. janvārī 08:16
pilnīgi pie vienas vietas par to grenlandi... Mums šobrīd ir tāda ziema, ka jau sākt besī ārā!
nevajag bastot vēsturi
11. janvārī 08:24
http://www.nbi.ku.dk/english/news/news13/greenland-ice-cores-reveal-warm-climate-of-the-past/
omo
11. janvārī 08:28
Nodarbojās ar medībām - tas ir masveida roņu mazuļu nogalīnāšana viņu baltā kažoka dēļ. Tas notiek tā - metru garai nūjai ir piestiprināts metāla āķis. Šo āķi iecērt ronēna galvā un tad velk uz laivu. Gadās ka ronēns uzreiz nomirst, bet pārsvarā vēl turās pie dzīvības un žēli bļauj līdz noasiņo un mirst.
Juhans
11. janvārī 08:38
Visa pasaule sadevās rokās un nosūtīja ABSOLUT daudz ledusskapjus, pilnus ar ABSOLUT.
K
11. janvārī 08:44
Vai tad nepietiks? Michael Mann ar savu klimata "hockey stick" jau zaudēja tiesā Tim Ball un izrādījās ka dati tiek laboti lai izskatītos labāk un globālā sasilšana notiktu. Kapēc ir secinājums ka paliekot siltāk būs sliktāk? Nav nekādu pierādījumu. Un nav bijuši. Ir tikai Als Gors un kliedzēji ka viss būs slikti. Naudu saņem tad ja kliedz ka būs slikti, bet ja kāds iebilst to iesūdz tiesā vai mēģina apklusināt. Neviens nav pateicis kad ir beidzies ledus laikmets, planētai ir pie kājas, atliek vien nemest draņķus uz zemes lai pagalms nebūtu netīrs. Kuram vēl nav zināms ka CO2 ir gāze kura baros visu floru? Mēs izelpojam CO2, tad mums ko, arī nobeigties? Visas skursteņu bildes ir tikai iebiedēšanai, jo ja nezinat, tad CO2 ir neredzama gāze. Jūras līmeņa celšanās nav apstiprinājusies, jo izrādās ka planēta darbojas pati savā sistēmā, kontinenti kustās, okeānu un jūru dibens mainās. Jūras un okeānu līmeni nevar izmērīt ar 0,1 mm precizitāti, ja to mēra satelīti kuru kļūda ir 99 mm (Jason-1 un Jason-2, pārējie ir tikpat jautri). Ja sāk meklēt informāciju par šiem visiem tematiem, tad tā tiešām ir kolosāla shēma kā bremzēt attīstītās valstis un iegūt naudu kura mērāma triljonos. UN IPCC ir liekēžu bars kuri uz to pelna, bet reāli neko nedara, nav darījuši un nedarīs. Bet CO2 nodoklis ir liesks, milzīga nauda. Zaļā enerģija? Cik reizes tā ir dārgāka un neefektīvāka? Painteresējaties. Sāciet taču beidzot dzīvot, nevis ierobežot sevi un pārējos
K
11. janvārī 08:48
Planēta dzīvo savu dzīvi un mēs to ietekmējam, bet ne tādā mērā kā to kliedz UN IPCC, mēs esam}pārāk sīki. Nav tikai CO2, ir arī mākoņi, ūdens iztvaikošana un sasodītā saules aktivitāte. Datorsimulācijas nestrādā, jo "iebarojot mēslus" mēslus arī dabūsiet ārā, tieši tas arī notiek. Datus ievada tādus kā ir izdevīgi, lai dabūtu "globālo sasilšanu". 97% pasaules zinātnieki? Sāciet ar to ka nav "scientific consensus", par zinātni nevar vienoties kā tai jāizskatās. Vai nu ir vai nu nav. "97% zinātnieku" izdomāja cilvēks kurš zīmē multenes. Zinātnieki piekrīt ka sasilšana notiek, bet cilvēka darbība to ietekmē minimāli, bet lielākā daļa zinātnieku norobežojas un ir izslēgti no runāšanas un pētniecības jo neatbalsta Alu Goru un UN IPCC murgus. Tur nav 97%. Tā ka liekaties mierā un atslēdziet visus globālās sasilšanas fanus un noravējiet nodokļus no kuriem viņi barojas.
>:-)
11. janvārī 08:54
GLĀBIŅŠ! Lai aptaurētie zaļplānprātiņi tur ledusskapjus un saldētavas neaizvērtus, un lai pāriet uz vegānismu , lai nav ēst nekas jāgatavo ar vārīšanu un cepšanu :D
Propagandonu propaganda
11. janvārī 08:55
Paarsimt gadus atpakalj "97% pasaules zinātnieki" cieshi ticeeja, ka Zeme ir plakana.
Pasaules zinātnieks
11. janvārī 08:59
Derētu izpētīt, no kurienes un kāpēc radies nosaukums GREENland...
Tipa
11. janvārī 09:08
Ticēja, neticēja...
Par Argentīnas koksu arī.
11. janvārī 10:30
Kas būs ja būs. Bet fakts paliek tas, ja Grenlandes ledāji izskusis, tad jūras līmenis celsies par 6-7 m, un tad jau būs par vēlu. Protams, ka neizskusīs 100 gados. Vajadzēs 1000 gadus.Par ,,zalo zemi,,, gan jau kādreiz tā bija zaļa, bet tas noteikti bija ne agrāk, ka pirms 150 000 gadiem.Tā kā to , ka cilveki Grenlandi nosauca par ,,zalo zemi,, nav nekāda sakara ar zaļo faunu.
koksam
11. janvārī 10:44
"The Vikings migrated from Iceland to Greenland in A.D. 985, with roughly 3,000 people eventually settling in the new land. The timing coincides with the Medieval Warm Period, a time of mild temperatures well documented in Europe between 950 and 1250."
Par Argentīnas koksu arī.
11. janvārī 10:48
Iemetu google ,,cik vecs ir Grenlandes ledus,,, re ko izmeta, Esosais ledus sācis veidoties pirms aptuveni 2,4 miljoniem gadu(modelēsanas rezultāti).Analizejot 40 Ar saturu konstatēts vismaz 970 000 + - 140 000 gadu vecs ledus.Max vairoga biezums 3367 m.............Ta kā varat nesapņot par Grenlandes nosaukuma izcelsmi.lmb.lv/wp-content/uploads/2017/05/LMB_Greenland.pdf

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi