Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
Onslows
2018. gada 14. augustā 10:46
Šoferis bijis tumšas ādas krāsas, pirms ietriekšanās kliedzis Allah alkabar. Policijai motīvi nav skaidri! Varbūt nav nostrādājušas bremzes!
Allahs ir gejz
2018. gada 14. augustā 10:55
Kartejais zemes atkritums un dabas kluda no Tuvajiem Austrumiem.
reņģe
2018. gada 14. augustā 10:56
Laikam Putina spēki mēģinājuši ieņemt Lielbritānijas parlamentu, Palaida atjaunināto novičoku…..
Nu moins
2018. gada 14. augustā 11:00
Tadā veidā latviesi tur UK protestē pret to, ka viņiem ir gaidama deportācija nākošgad no Anglijas?
Ko sēsi, to pļausi
2018. gada 14. augustā 11:04
Ikviens terora akts - tā ir tikai ATBILDES REAKCIJA uz kādu konkrētu negāciju ... šis varētu būt atbilde tam, ka Anglija bombardēja Sīriju ...
Korāns smird
2018. gada 14. augustā 11:12
Arābi ir pasaules lielākais ļaunums.
DOMĀJOŠIEM:
2018. gada 14. augustā 11:21
Civilizāciju sadursme ir neizbēgama un tā NOTIEK, taču ne jau Irākas frontē vai terora aktos, bet gan laulību gultās :) Uzvarēs tā civilizācija, kas vitālāka, kuriem būs vairāk BĒRNU. Rietumi izmirst un izvirst, islāms vairojas. Daesh vienkārši palīdz mums saskatīt bēdīgo realitāti, atklāj islāma patieso raksturu. Tādējādi Daesh traucē islāma civilizācijas pakāpenisko uzvaru pār Rietumiem, JO pārvērš sadursmi REDZAMĀ militārā konfliktā!!! Lai gan īstā sadursme ir 1) demogrāfijas un 2) ideoloģijas jomās! Abās Daesh atklāj liberālajiem eiropiešiem, kas viņus sagaida, ja islāms pārmāks tos (pašu mājās - ar savas populācijas pieaugumu).. Rietumi var noturēties vienīgi tad, ja 1) atgriežas pie SAVAS reliģijas = kristietības (kas palīdzēs noturēties pret islāma ideoloģiju), 2) novēršas no liberālisma visatļautības, dīkā dzīves stila un izvirtības, un pievēršas ģimenei => bērnu radīšanai un audzināšanai!!!!
nē , nē - ko jūs
2018. gada 14. augustā 11:26
Nē , nē tas nav ''akts'', kosmonautikas inženieris steidzās integrēties...
DOMĀJOŠAIS
2018. gada 14. augustā 11:29
Civilizāciju sadursme ir neizbēgama un tā NOTIEK ... ________________________________ un KĀPĒC viņa notiek...??? .... tāpēc, ka nu jau vairāk ka 10 gadus NATO valstis bombardē un veic cilvēku masu slepkavības musulmanu zemès ... lūk tāpēc arī tas notiek. ..... nebūtu NATO agresivitātes ... nebūtu te Eiropā arī NEVIENA terora akta . . ....
DOMĀJOŠAIS
2018. gada 14. augustā 11:32
Civilizāciju sadursme ir neizbēgama un tā NOTIEK .. ______________________________ un ko nozīmē tavs teiktais - neizbēgama?. ... tātad tavuprāt arī turpmāk NATO iebruks islāma zemès un tās izvaros ... ??? ... nu ja tā, tad protams, ka pretstāvēšana turpināsies ...
DOMĀJOŠAIS
2018. gada 14. augustā 11:37
Uz visa šī PATALOĢISKĀ fona ... kuru pēdējās desmitgadēs pasaulē veic NATO ... kā pozitīvi piemēri ir Krievijas spēja pārtraukt karu Sīrijā ... un kā pozitīvs piemērs ir aizvakar noslēgtais "Kaspijas līgums" ... kurš jau likuma ietvaros novērš tajā reģionā jebkādas militaras aktivitātes ... jebkādas militārās tehnikas pārvietošanu tajā reģionā utt.
DOMĀJOŠAIS
2018. gada 14. augustā 11:52
, kopsim savu dārzu ______________________________ nu bet takš kop te viņu. Kas .... ??? ... tev te to liedz darīt ... ??? ... Tikai nav saprotams, KĀPĒC latvieši nu jau vairāk ka 10 gadus jaucas musulmanu lietās ... ??? ... kāpēc nu jau 10 gadus latvieši brauc šaut musulmaņus uz Afganistānu ... ??? ... KĀPĒC ... ???
Karš ir karš
2018. gada 14. augustā 11:55
Nav ko karot islama pasaulē. Lai priecājas ka šis karš pašiem ar mikroskopiskiem zaudējumiem. 1:1000 varētu būt.
.
2018. gada 14. augustā 12:13
Teroristus atbalsta Sīrija, Irāna un Krievija.
Lv#Rīga
2018. gada 14. augustā 13:19
Paši ielaida viņus , paši vainīgi . Ja cilvēki ar augstākajām nevar sajēgt , ka teroristus ielaiž Eiropā , tad paši vainīgi . Merkele it īpaši pasista . Paši karo Sīrijā , bet uzņem bēgļus no Sīrijas , kas pie velna ? Ielaiž pie Eiropā zagļus , slepkavas , sliņķus kuri tik dzīvo uz pabalstiem un ne sūda nedara . Kā viņi nesaprot, ka šiem visiem musulmaņiem nekad nebūs tāda domāšana , kā mums Eiropiešiem . Sīrijā visās valstīs nekaro , tie bēgļi no Sirijas, ja labi gribētu tiktu arā no kara zonas , tāpat kā Afganistāna , Irākā . Tagad Eiropa vairs netiks arā no tiem bēgļiem . Viņi ir tik daudz savairojušies , ka viņus nedabūs arā . Ko darīt ka Eiropas kalpi ir tādi pamuļķi .

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi