Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
aikuts birsims
2017. gada 14. novembrī 18:02
Lai viņi brīdina pasaules triljonārus,miljardierus,miljonārus,kapitālistiskās degradējošās un postošās iekārtas,nevis mūs,mazos cilvēciņus.Kamēr nelietīgie cūku mūļi ekspluatatori graus zemeslodi nekas nemainīsies.Tikai sociālistiskā iekārta var glābt zemi un cilvēkus.Un pats galvenais,ka ir sasniegts viss,lai to varētu īstenot.Bet kroplīgo resno smerdeļu pāris procenti to negrib pieļaut neparko.
babina
2017. gada 14. novembrī 18:04
Nevajag taisit bernus, bet nu iestasti, piemeram, musulmaniem. Tiem berni padsmitos, tapat ari afrika pilns ar melnajiem. Tas ir sen zinams fakts, jo neizglitotaki vecaki, jo vairak tadas gimenes dzimst bernu. Ari Latvija, normala gimene viens vai divi bernini, bet dzeraju gimenes vairaki.
nu ja
2017. gada 14. novembrī 18:15
sen zināms fakts. un uz šī fakta fona varbūt beidzot jāpātrauc glābt āfrikas badacietēji un citi nenormāli savairojušies lopiņi, kuri tagad masveidā gāžas uz eiropu zem nosaukuma nabadzības vai klimata izmaiņu migranti? ka nabadzība tad nabadzība, ja nevar paši sevi nodrošināt, lai tak mirst nost. agrāk āfrikā bija tik cilvēku, cik dabas resursi varēja uzturēt, tagad ar moderno medicīnu un padumjo rietumnieku palīdzību,, izdzīvo turpat vai visi.
aikuts birsims
2017. gada 14. novembrī 18:25
Badacietēji ir tamdēļ ka tu muļķi pārāk labi dzīvo un pērc nevajadzīgas mantas kuras met ārā. Bet te, tas ko cilvēki dara ar zemi: cont.ws/@zagranyu/768263
nav visi jāglābj
2017. gada 14. novembrī 18:29
Tāpēc Vidusjūrā nav jāglābj neviena migrantu laiva. Vairojas Āfrikā kā trakie un tagad vairosies Eiropā!
nav visi jāglābj
2017. gada 14. novembrī 18:44
Jā vairosies zem tavas gulyas un ar tevi kopā vairosies un ar tavu tēvu un māsu.
Liena
2017. gada 14. novembrī 18:45
"Cilvēce joprojām saskaras ar strauji augušu iedzīvotāju skaitu..." Vai tas gadījumā neliecina par to, ka zinātnieki atbalsta masonu ieplānoto "jauno pasaules kārtību" - pasaules iedzīvotāju trešdaļas fizisku iznīcināšanu, bet pārējo pilnīgu pakļaušanu?
Roderiks
2017. gada 14. novembrī 18:48
Viss notiks ta, ka tam janotiek.
ES
2017. gada 14. novembrī 18:52
man nevajag nobela prēmiju lai saprastu ka ja mēs cilvēki tā turpināsim, būs čau rasma! Nesaprotu kur tie cilvēki tā vairojas, ķīna? āfrika? kur vēl mums LV tik samazinās cilvēki, iedodiet tiem nabagiem prezervatīvus ak jel
chichiko
2017. gada 14. novembrī 18:56
planētu nekas negaida.planēta šeit jau ir +/- 14 miljardus gadu,savkārt cilvēki labākajā gadījumā 200 tūkstošus,un mums pietiek bezkaunības apgalvot,ka planētu kaut kas gaida.planētai vis būs ok,bet cilvēki būs dirsā.planēta ir pārdzīvojusi asteroīdu triecienus,zemestrīces,vulkānus,magnētisko polu nobīdi un šitie jampampiņi domā ka planēta beigs pastāvēt dēļ mums?nav nedaudz augspratīgi tā domāt? citējot George Carlin.
fui
2017. gada 14. novembrī 19:04
Cik neizglītota tauta mēs, latvieši, tomēr esam (spriežu pēc komentāriem)! Āfrikā vairojas cilvēki un tā ir viņu darīšana. Viņu impakts uz zemeslodi un klimatu ir niecīgs salīdzinot ar mums. Patērētāji no attīstītās pasaules tik pērk un pērk, mēģinot aizpildīt "tukšumu" savā nožēlojamajā dzīvītē. TĀ ir motivācija lielajiem ražot un piedirst pasauli darot to. Visi esam vainīgi, jo nešķirojam, nepārstrādājam, netaupam un nedomājam tālāk kā par piektdienas ballīti. Nevajag sevi celt saulītē, tikai tāpēc, ka esam piedzimuši tur, kur ir labklājība, izglītības un darba, un daudzas citas iespējas.
Mazais Nostradamus
2017. gada 14. novembrī 19:33
Ne tik driz ...bet 2027.gada gan bus parsteigums ...Lai jau ka nu kurs var ,mak ....vairojat savu bagatibu ...priecajaties par katru dieninu ..ko Visuma sirmie svetie senie atvelejusi katram sini saule savu laiku ....
WITKA
2017. gada 14. novembrī 19:37
Mēs vismaz saudzējam planētu,- pa cik Latvijā dzimstība ir zema. Varam tagad lepoties. :)
...
2017. gada 14. novembrī 19:41
Par saražotajām precēm kas nogulst noliktavās un pēc kāda laika tā arī nebijušas apgrozībā, tiek utilizētas, bija raidījums gadus 2 atpakaļ. To summa rēķināma miljardos. Lielai daļai no tām precēm ir valdību subsīdijas. Utilizācijā zaudētā nauda tiek atgūta sadārdzinot preces kas tiek nopirktas.
efendijs vuks altintašs
2017. gada 14. novembrī 19:43
Neuztraucieties, Lembergs mūs izglābs!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi