Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Abc
2019. gada 23. augustā 20:55
Mācētu lasīt latviski, nebūtu tādu problēmu.
Raimonds R.
2019. gada 23. augustā 22:35
Abc! Johaidī! Vai esi stulbs?
Es
2019. gada 24. augustā 09:27
Žēl, protams, vecos cilvēkus, bet nu taisa jau arī viņi brēku. Tagad caurām naktīm pie bankas visiem jāsēž! Pensionāri, it sevišķi laukos, nemaz nav tā nabadzīgākā sabiedrības daļa. Un daudziem vēl arī "zeķē" paprāvs čungurs. Paēst un zālēm tur noteikti pietiek. Vairāk man žēl tos simtus cilvēku, kuri tagad paliks bez darba. Kuriem kredīti, bērni.
Jo
2019. gada 24. augustā 09:47
Un neviens necel traci par šo nāvi. Valstij būtu ļoti izdevīgi lai katrs otrais tā sagaidītu pensiju. Un valstij nekādas atbildības, a kā kaut kas ne tā pasaka vai paskatās slimnīcā, tā vesela komisija tiek veidota. Valsts genocīds
KRITISKI JĀDOMĀ
2019. gada 24. augustā 12:20
Tak tur skaidri un gaiši jau tekstā ir saprotams, ka nāve ir no vienas omes teijtā par atgadījumu it kā nedēļu iepriekš. Tam nav nekāda sakara ar stāvēšanu rindā pie PNB bankas! Kā var tādu virsraksu melīgu taisīt!! Kauns, ne žurnālistika.
всему этому диагноз
2019. gada 24. augustā 13:57
"нам не на вас наплевать, просто так работаем, по другому тупо не умеем." Когда у власти то ли дилетанты, то ли непонятно кто, над кем нет совершенно никакого контроля качества работы, государство -не государство. Какую сферу не возьми, примеров хорошо отлаженной работы нет! Есть только трата госбюджета и выклянчивание дополнительных средств. Полиция, медицина, образование - везде нехватка кадров. Умные и энергичные там не нужны? Или не выживают в болоте?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi