Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
2019. gada 17. augustā 08:51
Kas ir ar to ceļošanu visiem? Tā ceļošana tā kā kāda reliģija kļuvusi visiem? Es arī daudzās vietās esmu bijis, gan strādājis, gan ceļojis. Bet kautkā nerodas vēlme to visu afišēt un postulēt kā kautkādu ārprātīgu manas dzīves sasniegumu vai veikumu. Pasaule ar tiem tūristiem vnk ir pārbāzta. Pludmales aiz skaistiem instagram attēliem ir piedrazotas. Petrā mierīgi iet nevari, pārbāzts. Di Kaprio filmētā pludmale vispāt slēgta. Piramīdas katrs pamuļķis drupina un raušās augšā. Nav vairs nekā eksotiska izņemot Ziemeļkoreju, Irānu(kamēr vel viņa ir), un ceļojums kosmosā.
Futs Bols
2019. gada 17. augustā 09:33
Ceļot ir forši, un pasaulē ir daudz brīnišķīgu vietu un jauku cilvēku. Tualete spāniski ir baño (izrunā baņjo) vai aseo (izrunā tāpat). Aizkari - cortinas (izrunā kortinas).
beerdrinkers
2019. gada 17. augustā 16:15
Principā, es tieši tāpat varu teikt to, ka ar vilcienu no Kopenhāgenas līdz Stokholmai, tie ir 700 km, var aizbraukt par brīvu. Un tā tas ir, es aizbraucu. Protams, jāpacieš bija sīkas neērtības, kontrole naktī, lietū, izsēdināja kaut kāda Zviedrijas miestā. Bet par naktsmītni nekas nebija jāmaksā- atradu banku, tur ir atvērts naudas automāta priekškambaris, izklāju savu deķi un tornēju līdz rītam. Siltumā un sausumā. Un no rīta ar pirmo vilcienu uz Stokholmu. Nu jau bez starpgadījumiem. Lūk, arī tā var, bet ne vienmēr veiksies, tādēļ neteikšu to, ka vilciens no Dānijas uz Stokholmu ir bezmaksas. Varu teikt arī to, ka Vācijā vispār par brīvu var trīs dienas nodzīvot, nebūs melots, jo tā man bija. Bija nebalta diena, kad nācās palikt uz ielas, savu bagāžu atstāju stacijas dienas patversmē, Caritas, labdarība, tur arī tēju un bulciņu dod. Tālāk jau cilvēki palīdzēja, ja esi pietiekoši komunikabls, nav problēmu, naktsmītne, var dušā ieiet, paēst, viss ok. Bet neteikšu to, ka Vācijā par brīvu var dzīvot, nevar. Vienreiz noveicās, viss! Varu teikt, ka Londonā var dzīvot par 5 GBP dienā, tiešām var, nedēļu nodzīvoju, bet ne mana vēlme tā bija- automāts bankas karti norija un, zvanot bankai, man pateica, ka jaunu karti izsniegs pēc nedēļas un tikai tajā Londonas ģerevņā, kuras robots karti norija. Viens letiņš man ļāva dzīvot savā busā, i matraci, segu, spilvenu iedeva. Netālā supermārketa invalīdu tualetē, var kājas nomazgāt, arī matus, zeķes izmazgāt, apenes, pilnīgais komforts! NĒ, tas tā nav! Var tā dzīvot, ja tiešām esi problēmās iekūlies, bet normāli tas nav! Nevar cilvēks iztikt ar 7$ dienā, tas nav iespējams! Nē, var jau, es pastāstīju, kā to var, bet tas nav īsti labi. Hipijam ir jābūt. Ne visi to varēs. Tādēļ teicu to, ka par tiem iztikas 7$, čalis lej, bumbiņas kantainas ripina, bet tās neripo.
Egle
2019. gada 17. augustā 16:26
tas ir labi, ka homofobiskās, postpadomju pastalas ceļo, varbūt tiks vaļā no sava trulā, pāķiskā, 700 klaušu gadu aprobežotā pastalpostpadomisma
beerdrinkers
2019. gada 17. augustā 17:11
Egle, tu esi garā nabags. Tavi komentāri, principā, ir vienādi- "homofobiskās, postpadomju pastalas", viens un tas pats, vairs neko citu pateikt nevari. Tu esi garīgi atpalicis, nezinu, moš piedzimi tāds, ar īpašām vajadzībām- vājprātā apsists homoseksuālists un homofobs, kurš vemj naidu vienmēr, kad muti atver! Naids pret Latviju un latviešiem. Zini, jautājums, kā tu ēd? Lai maizīti mutē iebāztu, mute ir jāatver, bet, ja tu atver muti, nāk ārā vieni sūdi un žults- maizīte nobīsies un aizmuks... tu maizīti apvēmi, skriesi pakaļ, ķersi ciet un mutē bāzīsi? Tak atkal apvemsi... Par vārdu "homofobija"- mēs to saprotam, kā heteroseksuālu cilvēku naidu pret homoseksuālistiem. Tas tā gluži nav, bija, bet vairs ne šodien. Homo= cilvēks, homofobija ir cilvēku nīšana. Arvien vairāk ir verojama homofobija starp homoseksuāliem cilvēkiem, pat tādas domas, ka tradicionālās ģimenes- sieviete, vīrietis un bērniņi, esot nepilnvērtīgas, tikai homoseksuālismā tā apskaidrība nākot! Cilvēki, tā ir HOMOFOBIJA, vērsta pret tradicionāli, normāli orientētiem cilvēkiem! Un ja tā tendence, no homoseksuālistu puses augs, nekas cits neatliks, kā sist! Sorry, manis rakstītais sanāk kā spams, bet es to rakstīju par Egles komentu.
Jānis Kalvis
2019. gada 17. augustā 17:13
Ār kanālu pelna naudu youtubē,tāpēc sanāk tik lēti.
beerdrinkers
2019. gada 17. augustā 21:04
Un, par tiem 7$ dienā. Nemitīgi nahaļavu braukt? Uz astes uzsēties? Par brīvu izgulda, paēdina, ļauj nomazgāties, labus vārdus atvadoties saka? Vienreiz, jā, paldies! Bet, ja cilvēks nemitīgi parazitē, nu tā to sauc- dzīvot uz citu cilvēku rēķina, vēl stāstīt, ka tērē vien 7$ dienā, tas jau ir nekrietni. Tavs vārds ir parazīts. Saproti to?
Marika
2019. gada 17. augustā 22:22
Nepiekritīšu beerdrinkers šoreiz. Par valsti, ko pārzinu, ASV var izdzīvot ar 7$ dienā. Ar piebildi, ja viņš mājvietu meklē caur speciāli šim nolūkam izveidotu saitu, kura lietotāji ir kā tāda kluba biedri - viens pie otra nakšņo. IZDZĪVOT var, bet visādas papildus izklaides, kā maksa par ieeju kādā Nac. Parkā, tad gan neiekļaujas tajos 7$. Es arī tādā saitā piereģistrējos, gan kā labprāt tūristus uzņemoša persona. Tik nav vēl gadījies nevienu uzņemt, jo dzīvoju laukos, un apskates objektu, kas potenciāli būtu interesanti tūristiem, te nav, tikai ūdenskritumi no katra otrā kalna.
beerdrinkers
2019. gada 17. augustā 22:53
Marika, es pastāstīju, kā vispār bez naudas izdzīvot. Tā var, ja vēl 7$, čalis kā biezais sajutās. Marika, davaj, nevajaga!
Futs Bols
2019. gada 18. augustā 00:18
beerdrinker, neesi muļķis un neuzķeries uz Egles provokācijām - viņš nav homoseksuālis un viņa agresīvo izteicienu mērķis ir izraisīt naidu un nepatiku pret homoseksuāļiem.
Egle
2019. gada 18. augustā 08:23
Reāli, tādi bērdrinkeri nerubī. ko vispār maun, vāvuļo ka ir baigi toleranti demokrātisks un par demokrātiju, bet smadzeņu kapacitāte ir īsa, tāpat parasta postpadomju, homofobiska pastala, kuram problēmas pieņemt, ka lgtb ģimene var būt labāka par parastu, tā var gadīties, ka lgtb vecāki var būt labāki par parastajiem, tāds prasts, homofobisks, truls liekulis, neesi tu par nekādiem lgtb, tu vispār nejēdz, ko tas nozīmē un diez vai kādreiz jēgsi, homofobiskā postpadomju pastala.
Egle
2019. gada 18. augustā 08:25
...Reāli, tādi bērdrinkeri nerubī. ko vispār maun, vāvuļo ka ir baigi toleranti demokrātisks un par demokrātiju, bet smadzeņu kapacitāte ir īsa, tāpat parasta postpadomju, homofobiska pastala, kuram problēmas pieņemt, ka lgtb ģimene var būt labāka par parastu, tā var gadīties, ka lgtb vecāki var būt labāki par parastajiem, tāds prasts, homofobisks, truls liekulis, neesi tu par nekādiem lgtb, tu vispār nejēdz, ko tas nozīmē un diez vai kādreiz jēgsi, homofobiskā postpadomju pastala.
Lerry Mulen.Jr
2019. gada 19. augustā 22:20
Ja esi bomārs un Tev nav naudas, tad nekas cits neatliek, kā apceļot pasauli un dzīvot visādos caurumos par 7usd dienā. Normāli cilvēki ceļo biznesa klasē un dzīvo 4 zvaigžņu viesnīcās.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi