Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Ilvars Mičs
2019. gada 5. augustā 10:48
Krievijas komunistu pirmais uzdevums bija iznīcināt Latvijas gudrākos, patriotiskākos cilvēkus, atstājot valstī tikai padevīgus un apdzirdamus ar alkoholu cilvēkus. Komunisti gan pirmajā pasaules karā, gan brīvības cīņās visupirms iznīcināja mācītājus un arī ienākot 1940.gadā nienu no pirmajiem meklēja iznīcināt evaņģēlisko mācītāju Viljamu Fetleru, kas bija slavens kā evaņģēlija apustulis Pēterburgā, kā arī sludināja evaņģēliju Latvijā, kad kopā ar tūkstošiem vīriešiem ar Bībelēm rokās gāja ar pa Rīgas ielām un aicināja cilvēkus nožēlot grēkus, nedzert alkoholu un strādāt Latvijas labā. Komunistu aizliegto grāmatu sarakstā bija daudzu patriotisku mācītāju grāmatas, atturībnieku brošūras. Iespējams, ka arī neilgi pirms okupācijas komunisti izrēķinājās ar pareizticīgo mācītāju Jāni Pommeru, kas bija par neatkarīgu Latviju un nepārdevās krievu interesēm. Neviens neieguva no Latvijas okupācijas - daudzi latvieši tika iznīcināti, bet Latvijas zeme nekad likumiski nepiederēja un nepiederēs Krievijai.
Samirs Dišlers
2019. gada 5. augustā 11:57
Latviešiem Tēvzeme ir Krievijas Impērija un PSRS! Nekad mēs buržujiem kalpi nebūsim!
Samirs Dišlers
2019. gada 5. augustā 12:01
Staļina režīmu nosodīja Kompartijas plēnumā 1956 gadā, Kompartijas līderis Hruščovs. Nevajag Staļina režīma noziegumus pierakstīt Komunistiem, bet Staļinam. Nevainīgi cietušos Komunisti reabiliteja. Bet vai visi represētie tiešām bija Ideālisti, Komunisti un Padomju Patrioti?!
Samirs Dišlers
2019. gada 5. augustā 12:09
Kas attiecas uz Kristiešiem - Latvijas prese ne pārak biezi uzstājas par Kristiešu aizstāvjiem, parasti publice tikai negatīvas ziņas par Kristiešiem vai Religiju, komentāri parasti ir pilni ar Karojošo Ateistu lamām un ļaunprātīgiem apvainojumiem un uzbrukumiem, kādi nemaz nepiedienas labestības paraugiem. - Tapēc nav te Latvijas Presei ko spekulēt ar Kristiešu represijām sazin kad vēsturē, paskatieties pasi spogulī, aizejiet uz baznīcu, palūdzieties Dieviņam, ka to darīja patiesi ticīgi cilvēki visos Padomju gados, noziedojiet naudu Baznīcu uzturešanai, Religijas izplatīšanai un nabadzīgajiem! Ja gribiet aizstāvet Kristiesus - dzīvojiet pasi ka Kristieši, nevis meklejiet politisku un citādu interesi!
Samirs Dišlers
2019. gada 5. augustā 12:15
„Arī mūsos rodas riebums, kad mums jāredz, kā cilvēki katru dienu melo viens otram ar visnevainīgākām sejām pasaulē, un krāpj viens otru, un apmelo nevainīgus, apzog un aplaupa, kā uzticīgi cilvēki krīt par upuri blēdībām...” ================================================================================================ Vai jums un Kristiešiem neizskatās - ka dotais citāts apraksta precīzi Burzuāzisko Valsts iekārtu kāda valda tagad?!
Samirs Dišlers
2019. gada 5. augustā 12:27
Z-Koreja nemaz NAV Komunisma valsts, bet Čuhčes valsts. Viņi tikai tēloja ka ies pa Komunisma ceļau, lai Staļins un Ķīna atbalstītu un dotu naudu! Z-Korejas Konstitūcijā NAV Norāžu uz Komunismu, bet uz Čuhči!
Samirs Dišlers
2019. gada 5. augustā 12:31
Sēņu Veci, pastāsti - vai NATO valstīs ASV vai Anglija - darbojās ārvalstu NATO karaspēks?! Vai NATO valsts Latvija var izvietot savas raķetes ASV, lai "aizstāvētu" ASV?!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi