Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Deputāts Imants Parādnieks, stumjot ratiņus, ieradās Daugavas stadionā kopā ar jaunākā bērna māti Litu Trakinu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Deputāts Parādnieks uz svētkiem ved nevis sievu, bet mīļāko 200

Slavenības
11. jūlijā 06:02 2018. gada 11. jūlijā 06:02
Jauns.lv
Nacionālās apvienības Saeimas frakcijas deputāts Imants Parādnieks Vispārējo Dziesmu un Deju svētku koncertu Daugavas stadionā apmeklēja kopā ar mīļāko, sava jaunākā bērna māti Litu Trakinu.

Imants Parādnieks ar savām sievietēm līdz šim bija apspriestākā persona politiķu vidū. Lai arī cik jokaini būtu, Saeimas deputāts pratis uzturēt attiecības ar divām sievietēm – gan oficiālo laulāto draudzeni Dinu, gan ar ārlaulības bērna māti Litu. Vēl pirms tam Imantam bija arī ārlaulības attiecības ar vēl citu sievieti – Janu, ar kuru ir kopīgs dēls.

Īpaši jau priekšvēlēšanu posmā Parādnieks lielākoties sabiedrībā tomēr iziet ar oficiālo sievu Dinu. Taču, kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, apmeklējot Latvija valsts simtgades vienu no vērienīgākajiem pasākumiem – deju lieluzvedumu “Māras zeme” Daugavas stadionā –, politiķis līdzi bija ņēmis mīļāko Litu un abu kopīgo atvasi Reinardu, kas pasaulē nāca 2016. gada oktobrī.

Reinards ir Parādnieka sestais bērns. No sievas Dinas deputātam ir četri bērni – Hārdijs, Anete, Imants un Rihards, bet no kādreizējās mīļākās Janas viņam ir dēls Helvis.

Citi šobrīd lasa

Svin visa Latvija: aplūko, kā Latvijas novadi mirdz simtgades krāsās! 41
Simtgades lāpu gājiena kolonna Rīgā izstiepjas garāka par kilometru 241
Vējonis uzrunā pie Brīvības pieminekļa: ideālā Latvija ir mūsu spēkos 49
Skatīt visus komentārus

Беременная герцогиня Меган поразила глубиной декольте во время выхода в свет

Резидент Comedy Club о семье Масляковых и КВН: «Там мафия, они могут сказать: "У этого мальчика кривые зубы, к черту его!"»