Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Deputāts Imants Parādnieks, stumjot ratiņus, ieradās Daugavas stadionā kopā ar jaunākā bērna māti Litu Trakinu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Deputāts Parādnieks uz svētkiem ved nevis sievu, bet mīļāko 200

Slavenības
11. jūlijā 06:02 2018. gada 11. jūlijā 06:02
Jauns.lv
Nacionālās apvienības Saeimas frakcijas deputāts Imants Parādnieks Vispārējo Dziesmu un Deju svētku koncertu Daugavas stadionā apmeklēja kopā ar mīļāko, sava jaunākā bērna māti Litu Trakinu.

Imants Parādnieks ar savām sievietēm līdz šim bija apspriestākā persona politiķu vidū. Lai arī cik jokaini būtu, Saeimas deputāts pratis uzturēt attiecības ar divām sievietēm – gan oficiālo laulāto draudzeni Dinu, gan ar ārlaulības bērna māti Litu. Vēl pirms tam Imantam bija arī ārlaulības attiecības ar vēl citu sievieti – Janu, ar kuru ir kopīgs dēls.

Īpaši jau priekšvēlēšanu posmā Parādnieks lielākoties sabiedrībā tomēr iziet ar oficiālo sievu Dinu. Taču, kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, apmeklējot Latvija valsts simtgades vienu no vērienīgākajiem pasākumiem – deju lieluzvedumu “Māras zeme” Daugavas stadionā –, politiķis līdzi bija ņēmis mīļāko Litu un abu kopīgo atvasi Reinardu, kas pasaulē nāca 2016. gada oktobrī.

Reinards ir Parādnieka sestais bērns. No sievas Dinas deputātam ir četri bērni – Hārdijs, Anete, Imants un Rihards, bet no kādreizējās mīļākās Janas viņam ir dēls Helvis.

Citi šobrīd lasa

Šausmas Iļģuciemā: aculiecinieks nofilmē, kā trīs suņi saplosa kaķi 48
PTAC publicē satraucošu informāciju: ļoti liela daļa mazuļu māneklīšu un to turētāju nav droši 14
FOTOREPORTĀŽA: Salacgrīvā viss notiek - mūzika, tusiņš, jautrība! "Positivus" piektdiena bildēs 19
Skatīt visus komentārus

Отец насиловал дочерей, а их мать молилась, вместо того чтобы вызвать полицию

Шокирующее видео: мать пытает своих детей на камеру, чтобы получить деньги от их биологического отца