Latvijā šonedēļ biežāk piesals, tomēr ne uz ilgu laiku.

Laika prognoze šai nedēļai 2

Sabiedrība
2016. gada 14. februārī 18:22 2016. gada 14. februārī 18:22
Šonedēļ virs Latvijas pastiprināsies anticiklons, tāpēc arī biežāk piesals, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Lai arī stabils sals brīvdienās Latvijā neatnāks, tomēr vietām uzsnigusī sniega sega tik strauji nenokusīšot, un esot iespējama pat nelielas sniega segas veidošanās valsts rietumu rajonos. Uz vadiem un koku zariem var veidoties slapja sniega nogulums, bet uz ceļiem - apledojums.

No pirmdienas pakāpeniski virs Latvijas pastiprināsies anticiklons - nokrišņi mitēsies, nedēļas vidū debesis pat skaidrosies un dienas būs saulainas, ar lēnu vēju. Tas sekmēs gaisa atdzišanu - naktīs visā Latvijā ir gaidāms sals, termometra stabiņš vietām noslīdēs pat līdz -7, -9 grādu atzīmei, bet valsts austrumos arī dienas laikā temperatūra nepaaugstināsies virs 0 grādiem.

LVĢMC rīcībā esošā informācija liecinot, ka trešās dekādes sākumā Baltijas reģionā atkal varētu stabilizēties tā sauktā rietumu gaisa masu plūsma - no jauna kļūs siltāk, bieži gaidāmi arī nokrišņi, taču tas jau būs slapjš sniegs, kas pāries lietū.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 138
"Tevi spārda kājām, bet visiem vienalga" - lietuvietis Edvards par pārdzīvoto Jāņu naktī Rīgā 88
Pievienot komentāru