Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins Krievijas TV raidījumā "Svētdienas vakars ar Vladimiru Solovjovu" aicinājis Vladimiru Žirinovski izmazgāt muti.

Mamikins Krievijas TV aicina Žirinovski izmazgāt muti ar hloru. VIDEO 59

Politika
2016. gada 15. februārī 19:19 2016. gada 15. februārī 19:19
Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins (S) Krievijas televīzijas kanāla "Rossija - 1" raidījumā "Svētdienas vakars ar Vladimiru Solovjovu" aicinājis Krievijas Liberāldemokrātiskās partijas līderi Vladimiru Žirinovski izmazgāt muti, tādējādi reaģējot uz Žirinovska izteikumu, ka Baltijas valstis atrodas uz Krievijas zemes.

"Baltijas valstis, jūs neizlemsiet to, ar ko būsiet. Mēs izlemsim to, ar ko jūs būsiet," teica Žirinovskis, norādot, ka Baltijas valstis atrodas uz Krievijas zemes. "Vai Narva ir igauņu pilsēta? Un kā sauc jūsu Daugavpili? Borisogļebska! Ko sēžat uz svešām zemēm?" viņš turpināja.

Mamikins mēģināja Žirinovski pārkliegt, aicinot izmazgāt muti pēc tādiem izteikumiem. "Izmazgājiet muti ar hloru pēc šādiem vārdiem. Kā jums nav kauna?" teica Mamikins. Kad politiķis pieminēja Latvijas valdību, Žirinovskis nekavējās skaļi paust, ka Latvijas valdība viņu neinteresē. "Man nospļauties par Latvijas valdību. Man tāda neeksistē. Ir noziedznieki, sarkanie strēlnieki...," sparīgi žestikulējot, auroja Žirinovskis.

Mamikins turpināja norādīt, ka Žirinovskim vajadzētu kaunēties par saviem izteikumiem.

Raidījuma tēma bija Minhenes drošības konference un tās galvenie sarunu temati - teroristu grupējuma "Islāma valsts" radītie draudi, kiberdrošība un imigrācijas krīze.

Mamikins aicina Žirinovski izmazgāt muti ar hloru - video:
LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Rīdzinieks Deniss nopircis dzīvokli, kas trīc no trolejbusiem. Neko darīt īsti nevar 23
Bērniem NAV jāpieskata mazie brāļi vai māsas. Psihoterapeite: "Neuzkraujiet vecākajiem bērniem savus pienākumus!" 68
Rīgas skolas direktore stāsta par piedzērušos pusaudzi, kurš piekāva policistu 21
Skatīt visus komentārus