Tas būs trešais Latvijas labāko blūzmeņu studijas albums.

"Latvian Blues band" laidīs klajā jaunu albumu

Kultūra
2016. gada 24. martā 10:03 2016. gada 24. martā 10:03
Šovasar klubā "Moonshine" pirmatskaņojumu un prezentāciju piedzīvos mūzikas apvienības "Latvian Blues Band" jaunais albums "Music of my heart", kurā apkopotas 14 oriģināldziesmas, informēja grupas dalībnieks Jānis Bukovskis.

Visu jaunajā albumā iekļauto dziesmu autori ir grupas dalībnieki Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis. Mūziķi apgalvo, ka gaidāmais albums būs muzikāli interesants, jo dziesmas radušās no iespaidiem, ceļojot pa pasauli, kā arī no personiskās dzīves priekiem un bēdām.

Jaunā albuma tapšanā piedalījušies arī viesmākslinieki - Vīgants Murelis, Oskars Stolse-Semerovs, nu jau par ilggadēju grupas sadarbības partneri kļuvušais "Hammond B3" elektroērģeļu meistars Rafaēls Vresings, piešķirot īpašu muzikālo nokrāsu. Neiztrūkstošs ir arī "Latvian Blues Band" pūtēju sekcijas papildinājums no "Latvian Radio Big Band" - Kristaps Lubovs, Nauris Strežs un Andris Augstkalns.

Jaunais albums "Music of my heart" ir jau trešais grupas studijas albums. Pēc albuma prezentācijas grupa dosies koncerttūrē uz Šveici, Vāciju, Poliju un Lietuvu.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"Lec tagad!" instruktora sliktā angļu valoda noved nāvē pusaudzi 12
Porziņģis parādījis, kādos īpaši patriotiskos apavos šovasar spēlēs Latvijas izlasē 13
Bauskas policistiem, kuri noskatījās kā piekauj cilvēku, piemēro rājienu un piezīmi 14
Pievienot komentāru