Partijas "Vienotība" līdere Solvita Āboltiņa.

Āboltiņa atklāj, ka šoreiz uz "Vienotības" sēdi bija pat tie, kuri parasti nenāk 48

Ziņas
2016. gada 2. aprīlī 18:53
Partijas "Vienotība" priekšsēdētāja amatam būs pietiekami aktīvs kandidātu pieteikšanās process, šādu viedokli šodien pauda partijas līdere Solvita Āboltiņa.

Viņa žurnālistiem sacīja, ka viņu šodienas partijas domes sēdē priecē demokrātiskais process, kas bija vērojams, kā arī sēdes apmeklējums no tiem partijas biedriem, kas parasti uz domes sēdi neieradās.

Āboltiņa pauda, ka uz partijas priekšsēdētāja amatu un valdes locekļu vietām būs pietiekami aktīvs kandidātu pieteikšanās process.

Partijas līdere arī piebilda, ka ir pietiekami skaidrs nodaļu viedoklis par konkrētiem kandidātiem.

"Vienotības" domes sēdes daļā par gaidāmo kongresu 4.jūnijā partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars piedāvāja, ka viens no priekšlikumiem būtu pirms partijas ārkārtas kongresa rīkot plašas partijas vadītāja amata kandidātu debates reģionos. Tāpat būtu nepieciešams aktivizēt iekšējo sarunu portālu, kur būtu pieejami arī valdes locekļu profili. Tāpat būtu vajadzīgs valdes locekļu kandidātiem prezentēt savu viedokli klātienē reģionos.

Dome atbalstīja šos priekšlikumus.

Laimdota Straujuma norādīja, ka partijas priekšsēdētāja amata kandidātam kongresā vajadzētu prezentēt savu partijas programmu.

Dome vienojās, ka termiņš kandidātu izvirzīšanai būs līdz 18.aprīlim, sākot no 4.aprīļa.

Kā ziņots, "Vienotība" šonedēļ vienojās sasaukt politiskā spēka ārkārtas kongresu jau 4.jūnijā, nevis oktobrī, kā tas bija plānots iepriekš. Kongresā plānots ievēlēt partijas priekšsēdētāju, valdi un domes priekšsēdētāju. Partijas priekšsēdētāja kandidatūru un domes priekšsēdētāja kandidatūru varēs izvirzīt vismaz 15 biedri, un valdes locekļu un domes priekšsēdētāja vietnieka pretendenti būs jāizvirza vismaz desmit biedriem.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 16
  • Latviešu čalis parāda, kā zibenīgi kļūt par zvaigzni feisbukā 17
  • Latviete un viņas dēliņš Īrijā kļūst par baisa nozieguma upuriem. Policisti sparīgi meklē pavedienus 10