Video
Nosaukums „Akmens dārzs” simbolizē mūžību, stabilitāti, spēku un nepieradinātu skaistumu.

Aicina uz koncertuzvedumu "Akmens dārzs" koncertzālē "Ave Sol"

Ziņas
2016. gada 1. septembrī 19:12
Sestdien, 10. septembrī no plkst. 21.30 līdz 01.00 koncertzālē “Ave Sol” (Citadeles iela 7) notiks multimediāla koncertuzveduma “Akmens dārzs” pirmizrāde, kas noritēs mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros.

Multimediālais koncertuzvedums „Akmens dārzs” ir producentu apvienības „DoStudija” un mūziķa Helvija Fiņķa jaundarbs, kurā iekļauti desmit muzikāli priekšnesumi (audio stāsti) nepilnas stundas garumā. Katrs muzikālais stāsts ir sinhronizēts ar video projekcijām un mūzikas pulsam pieskaņotu gaismu spēli, veidojot aizraujošu koncertuzvedumu, kas pasākuma apmeklētājiem atklās jaunu, mākslas valodā izteiktu pasauli.

Ienākot koncertzālē, skatītāji nokļūs „Akmens dārzā”, kurā seši mūziķi izvietoti dažādās vietās, trijos koncertzāles stāvos. Vispirms apmeklētājiem būs iespēja mūziķus aplūkot kā individuālus tēlus, taču, nonākot zālē, ikviens varēs izbaudīt koncertuzveduma kopējo noskaņu un skanējumu, kā arī ieraudzīt digitālu grupas koptēlu.

Programmā:

21.30 – 22.00 koncertzāle tiek atvērta apmeklētājiem, zālē uz ekrāniem skatāmi dokumentāli kadri no jaundarba tapšanas procesa

22.00 – 22.45 muzikālais uzvedums „Akmens dārzs”

22.45 – 23.00 zālē uz ekrāniem skatāmi dokumentāli kadri no jaundarba tapšanas procesa

23.00 – 23.45 muzikālais uzvedums  „Akmens dārzs”

23.45 – 00.00 zālē uz ekrāniem skatāmi dokumentāli kadri no jaundarba tapšanas procesa

00.00 – 00.45 muzikālais uzvedums „Akmens dārzs”

Nosaukums „Akmens dārzs” simbolizē mūžību, stabilitāti, spēku un nepieradinātu skaistumu. Arī koncertuzvedums veidots, balstoties uz mūzikas un mākslas spēku, tā forma ietērpta nepieradinātā, taču harmoniskā un unikālā skanējumā. „DoStudijas” radītās melodiskās elektro mūzikas pavadījumā, Helvijs Fiņķis pasākuma apmeklētājiem prezentēs desmit savstarpēji saistītus audio stāstus par savu dzīvi saistībā ar pasaules dzīvi, par būšanu un nebūšanu, par vēlamo un traucējošo, par cilvēku sevī un sevi cilvēkos, par “forte” un “piano”.

Noklausies vienu no koncertuzveduma “Akmens dārzs” dziesmām – “Mežrozīte”

Ieeja bez maksas.


Karlīna Timofejeva / Foto Kristaps Bardziņš
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Dzērājšoferis Rīgā ar varu atgūst savu atņemto auto, lai aizbrauktu ar to mājās
  • Murgs... teroristi grasījās spridzināt slaveno Rialto tiltu Venēcijā 7
  • Latviete un viņas dēliņš Īrijā kļūst par baisa nozieguma upuriem. Policisti sparīgi meklē pavedienus 2