Policija atgādina, ja arī tu esi nonācis līdzīgā situācijā un nezini, kur vērsties, - nebaidies! Ir cilvēki, kuri spēj tev palīdzēt. Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālrunis – 116111 (diennakts tālrunis).

Puisēnam Rīgā bail doties mājās. Viņš lūdz palīdzību skolotājai, kura izsauc policiju 17

Ziņas
2016. gada 7. oktobrī 16:08
Otrdien Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no kādas izglītības iestādes darbinieces, ka skolā atrodas puisēns, kuram bail doties mājās.

Kā informē Pašvaldības likumsargi, notikuma vietā sastapta skolotāja ar zēnu, kura pastāstīja, ka skolnieks pie viņas vērsies pēc palīdzības un paskaidrojis, ka iepriekšējā dienā starp viņa māsu, kas ir puisēna aizbildne, un viņas vīru izcēlies konflikts.

Strīda laikā vīrietis piekāvis laulāto. Visu notiekošo vērojis zēns. Vēlāk vardarbīgais laulenis piedraudējis zēnam ar fizisku izrēķināšanos un ievietošanu bērnu namā, ja par notikušo stāstīs policijai.

Policisti devās uz zēna dzīvesvietu, taču tajā nevienu nesatika. Kārtības sargi telefoniski sazinājās ar iepriekšējā dienā cietušo puisēna aizbildni. Sieviete pēc neilga brīža atgriezās no pastaigas un pastāstīja, ka par nodarītajiem miesas bojājumiem iepriekšējā naktī vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu, kā arī izteica vēlmi tuvākajā laikā šķirt laulību. 

Sieviete bija informēta gan par iespēju nepieciešamības gadījumā atkārtoti vērsties policijā, gan par iespēju doties uz krīzes centru līdz tiks nokārtotas abu attiecības. Tāpat policisti atgādināja par iespēju nošķirt varmāku no ģimenes un noteikt tuvošanās aizliegumu.

Puisēns sarunas laikā nomierinājās un izteica vēlmi ar māsu doties mājās. Apskatot zēna dzīvesvietu, nekas neliecināja, ka pašreizējā dzīvesvieta būtu nepiemērota vai kādā citā veidā traucētu zēna attīstībai.

"Policija atgādina, ja arī tu esi nonācis līdzīgā situācijā un nezini, kur vērsties, - nebaidies! Ir cilvēki, kuri spēj tev palīdzēt. Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālrunis – 116111 (diennakts tālrunis)," norāda likumsargi. 

Kasjauns.lv/Foto: Pašvaldības policija
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 0
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 24
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 1