Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ar cerebrālo trieku sirgstošais četrus gadus vecais Kristaps, kura ārstniecībai tika lūgta arī Kasjauns.lv lasītāju palīdzība, tagad iziet rehabilitācijas kursu Slovākijas klīnikā, kaut arī visa nepieciešamā nauda viņa ārstniecībai vēl nav savākta.

Mazais Kristaps devies ārstēties uz Slovākiju. Paldies visiem ziedotājiem! FOTO

Sabiedrība
2016. gada 24. martā 20:06 2016. gada 24. martā 20:06
Ar cerebrālo trieku slimais četrus gadus vecais Kristaps, kura ārstēšanai tika lūgta arī Kasjauns.lv lasītāju atbalsts, šonedēļ klīnika Slovākijā uzsācis kārtējo atveseļošanās procesus. Kristapa mamma saka sirsnīgu paldies visiem, kuri palīdzēja viņas dēliņam.

Kristapa mamma Inga Lazdāne Kasjauns.lv raksta: „Kristaps kopā ar tēti svētdien aizlidoja uz Slovākiju, kur, pirmdien, 21. martā, sākās divu nedēļu rehabilitācijas kurss, kas ilgs līdz 2 .aprīlim. Pagaidām rēķins pilnībā vēl nav apmaksāts, bet tā kā uz turieni braucām jau trešo reizi, viņi atļāva iztrūkstošo summu samaksāt vēlāk. Pašlaik rēķina  pilnīgai atmaksai trūkst 1905 eiro. Domāju, ka divu nedēļu laikā savāksim iztrūkstošo”.

Kristapam ir uzstādīta diagnoze: bērnu cerebrālā trieka - spastiska tetraperēze, simptomātiska epilepsija. Šī diagnoze viņam ir kopš dzimšanas. Puisēna pirmajos dzīves gados situācija bija nopietnāka, jo bija biežas krampju lēkmes, viņš nespēja patstāvīgi ēst un staigāt. Pēc vairākiem rehabilitācijas kursiem krampju lēkmes vairs nav un nu ir cerība, ka Kristaps pats varēs staigāt.

Iepriekšējā gada maijā Kristaps ar tēti devās uz pirmo rehabilitācijas kursu Slovākijā un pēc divu nedēļu rehabilitācijas kursa Kristaps mājā brauca bez zondes un pats varēja paēst. Otro rehabilitācijas kursu Kristaps izgāja rudenī. Viņam uzlabojās arī koncentrēšanās spējas, puisis sāka satvert mantas, apgriezties gultā, patstāvīgi sēdēt ratos.

Lai Kristapam uzlabotos veselības stāvoklis, tika lūgti ziedojumi  (rehabilitācijas kurss Slovākijā izmaksā 4800 eiro). Lai samaksātu atlikušos rēķinus, Kristapam var ziedot uz sekojošiem kontiem:

Inga Lazdāne (puisēna mamma)

SWEDBANK LV98HABA0551023851620

SEB BANKĀ LV16UNLA0050009241171 ar norādi Kristapa ārstniecībai.

 

Kasjauns.lv/Foto: no personīgā arhīva

Citi šobrīd lasa

Krievijā noplūdusi radioaktīva viela, bet Čeļabinskas onkologs to uztver ar humoru 9
Pazudušo Beksteru meklēja Igaunijā, bet viņš atradās Valmierā 1
Bijušajam Porziņģa komandas biedram Derikam Rouzam mērs ir pilns. 29 gados grib beigt basketbolista karjeru 4
Pievienot komentāru