"Metta" un "Valmiera" futbola virslīgā cīnās neizšķirti
2024. gada 1. maijs, 21:07

"Metta" un "Valmiera" futbolistu cīņa trešdien Rīgā "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas desmitajā kārtā noslēdzās neizšķirti ar 1:1 (1:0).

Laukuma saimnieki "Metta" vadībā izvirzījās 25.minūtē, kad Rendijs Šibass "Valmieras" vārtu priekšā izmantoja pretinieku kļūdu un raidīja bumbu garām viesu vārtsargam, panākot 1:0.

Savukārt valmierieši izlīdzināja rezultātu tikai 80.minūtē, no tuvas distances mājinieku vārtsargu pārspējot Aliunam Ndojam.

Pirmajā sezonas savstarpējā spēlē "Valmiera" viesos uzvarēja ar 2:0.

Jau ziņots, ka dienas pirmajā mačā RFS savā laukumā ar 2:1 pārspēja "Audu".

Ceturtdien desmitās kārtas turpinājumā "Tukums 2000"/"Telms" savā laukumā tiksies ar "Liepāju" un "Riga" - ar "Grobiņas SC"/LFS, bet piektdien "Daugavpils" tiksies ar "Jelgavu".

Pirmo vietu ar 25 punktiem desmit spēlēs ieņem RFS, kurai ar 18 punktiem deviņās cīņās seko "Riga". 17 punkti desmit spēlēs ir "Valmierai", 15 punkti deviņos mačos - "Daugavpilij" un 14 punkti desmit cīņās - "Audai", bet 13 punktus deviņās spēlēs ir guvusi "Tukums 2000"/"Telms". Astoņi punkti ir "Grobiņas SC"/LFS, "Jelgavai" un "Metta" vienībai, bet septiņi - "Liepājai".