Holanns neizšķirtā pret "Liverpool" labo premjerlīgas rekordu
Ērlings Brauts-Holanns pēc vārtu guvuma.
2023. gada 25. novembris, 23:11

Mančestras "City" norvēģu uzbrucējs Ērlings Holanns sestdien "City" neizšķirtā savā laukumā Anglijas premjerlīgas mačā ar "Liverpool" laboja vēl vienu līgas rekordu, visātrāk līgā gūstot savus 50. vārtus.

Mančestras "City" 1:1 neizšķirtā ar "Liverpool" Holanns 27. minūtē mājiniekus izvirzīja vadībā ar sitienu vārtu labajā apakšējā stūrī.

Holannam tie bija 50 vārti 48 līgas spēlēs, un viņš laboja rekordu, kas piederēja bijušajam Mančestras "United" un Ņūkāslas "United" uzbrucējam Endijam Koulam, kurš 50 vārtus iesita 65 spēlēs.

Holannam tie "City" rindās bija 18. vārti šosezon komandas 20 spēlēs visos turnīros.

Pagājušā gada rekordsezonā viņš "City" labā guva 52 vārtus, klubam izcīnot trīs trofejas - uzvarot premjerlīgā, Čempionu līgā un izcīnot Anglijas Futbola asociācijas kausu.

Izlīdzinājumu 80. minūtē pēc Mohameda Salāha piespēles panāca Trents Aleksandrs-Ārnolds, pārtraucot "City" 23 uzvarētu mājas spēļu sēriju un neļaujot mančestriešiem atkārtot līgas rekordu, kas ar 24 panākumiem pēc kārtas pieder "Sunderland".

Turnīra tabulā "City" 13 spēlēs ir 29 punkti, bet liverpūliešiem - par punktu mazāk.