Viļņas "Žalgiris" vienībai neizšķirts UEFA Konferences līgas H grupas cīņā
Adidas UEFA Čempionu līgas grupu spēles bumba pirms UEFA Čempionu līgas, 2022. gada 26. oktobris.
2022. gada 28. oktobris, 07:46

Viļņas "Žalgiris" UEFA Konferences līgas H grupas cīņā Šveicē ceturtdien spēlēja neizšķirti ar "Basel", atspēlējot divu vārtu deficītu.

"Žalgiris" ar "Basel" nospēlēja 2:2 (0:2).

Otrajā minūtē vārtus guva Andi Diufs, bet 18.minūtē izcēlās Andi Cekiri.

43.minūtē Matiass Ojevusi atspēlēja vienus vārtus, bet 62.minūtē guva savus otros vārtus spēlē, panākot neizšķirtu.

Otrā grupas spēlē Bratislavas "Slovan" mājās ar 2:1 (0:0) apspēlēja Erevānas "Pyunik".

64.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja viesu spēlētājs Eugeniu Kočuks, bet mājinieki uzvaru panāca minūtes laikā. 84.minūtē vārtus guva Gurams Kašia, bet 85.minūtē - Eriks Ramiress.

Pēc piecām kārtām "Slovan" un "Basel" ie pa astoņiem punktiem, seši punkti ir "Pyunik" un pieci - "Žalgiris".

Jau ziņots, ka A grupā RFS ceturtdien viesos ar 1:2 (1:2) zaudēja Skotijas klubam Edinburgas "Hearts".

Vienīgos vārtus viesiem guva Kevins Frīzenbihlers, kamēr pretiniekiem izcēlās Lorenss Šenklends un Endijs Halidejs.

UEFA Konferences līga ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas.

2022./2023. gada sezonas fināls notiks Prāgā.

Šī Konferences līgas sacensībām ir otrā sezona. Pirmajā sezonā "Roma" finālā Tirānā ar 1:0 uzvarēja Roterdamas "Feyenoord".