Divu latviešu klubu duelī Spānijas čempionātā Kurucs atzīmējas ar 2 punktiem
Kurucs laukumā pavadīja deviņas minūtes un 21 sekundi, grozā raidot vienu no diviem divpunktu metieniem.
2020. gada 4. oktobris, 22:42

Latviešu basketbolists Artūrs Kurucs svētdien divu latviešu pārstāvēto komandu cīņā guva divus punktus Spānijas augstākās līgas (ACB) sezonas ceturtajā spēlē, taču uzvara tika Rinalda Mālmaņa Mursijas UCAM.

"TD Systems Baskonia" savā laukumā ar rezultātu 75:83 (15:21, 20:21, 18:17, 22:24) piekāpās Mursijas UCAM komandai.

Viņš arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un reizi rezultatīvi piespēlēja, pa reizei kļūdījās un izprovocēja piezīmi pretiniekam, kā arī maču pabeidza ar +/- rādītāju viens un efektivitātes koeficientu trīs.

Tikmēr Mālmanis bija pieteikts Mursijas komandā, bet laukumā nedevās.

Mājiniekiem 15 punktus un astoņas atlēkušās bumbas sakrāja Aleks Peterss, bet viesiem 22 punkti Davida Dileo kontā.

Svētdien bija paredzēta arī Rolanda Šmita pārstāvētās "Barcelona" spēle savā laukumā ar Sansevastjanas "Gipuzkoa", taču "Barcelona" galvenais treneris Šarūns Jasikevičs un viņa asistents Darjus Maskoļūns inficējušies ar Covid-19, un mačs atlikts uz vēlāku laiku.

Barselonas vienība ar trīs uzvarām trīs spēlēs ieņem otro vietu, bet Vitorijas "TD Systems Baskonia" ar bilanci 3-1 ir ceturtā. Tāda pati bilance un sestā vieta ir Artūra Žagara pārstāvētajai Badalonas "Joventut" vienībai, bet Mursijas UCAM klubs ar diviem panākumiem četrās spēlēs ir devītais.

Iepriekšējā sezonā par ACB čempioni tika kronēta Vitorijas "Baskonia", kas miniturnīra finālmačā pārspēja "Barcelona" komandu.