Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Laura Ikauniece-Admidiņa savā olimpiskā ciemata numuriņā spiesta iet aukstā dušā.

Dzīvošana Londonā bijusi labāka nekā Rio, atzīst Ikauniece-Admidiņa. FOTO no iekštelpām 28

Sports
2016. gada 27. jūlijā 16:32 2016. gada 27. jūlijā 16:32
Riodežaneiro olimpiskajā ciematā pagaidām joprojām ir daudz nepilnību, tomēr nedēļas beigās viss beidzot varētu būt vērsts uz labu, pauda pagājušā gada Latvijas labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa.

Pagājušā gada pasaules vieglatlētikas čempionāta bronzas medaļas ieguvēja septiņcīņā uz Riodežaneiro devās pirmdien un pašlaik ir viena no trim Latvijas sportistiem, kas jau dzīvo daudz kritiku saņēmušajā olimpiskajā ciematā.

"Varu teikt to, ka [pirms četriem gadiem] Londonā dzīvošana bija labāka salīdzinājumā ar šejieni. Vizuāli no ārpuses viss ir skaisti, bet, piemēram, mums nav siltā ūdens dušā, bet citiem - podā nav ūdens," atklāja Ikauniece-Admidiņa, stāstot, ka pašlaik "viss vēl ir putekļains". "Domāju, šīs nedēļas laikā viss būs un tiks vērsts par labu."

Kā stāstīja sportiste, viņa arī apmeklējusi trenažieru zāli, kas ir "ļoti laba".

Olimpiskais ciemats tika atvērts pagājušajā svētdienā, bet jau pāris stundu vēlāk Austrālijas izlases vadība paziņoja par tā boikotu. Kā secināja Austrālijas delegācijas pārstāvji, problēmu vidū ir bloķētas tualetes, tekošas caurules, nokarājušies vadi, kāpņutelpas bez apgaismojuma un vienkārši netīrība.

 

Tiesa, trešdien arī Austrālijas atlēti beidzot ievācās olimpiskajā ciematā, delegācijas vadībai secinot, ka veikts "milzīgs" progress.

Pēc Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) sniegtās informācijas, no mūsu valsts sportistiem pašlaik olimpiskajā ciematā dzīvo burātāja Ketija Birzule, septiņcīņniece Ikauniece-Admidiņa un stenda šāvējs Dainis Upelnieks.

Riodežaneiro olimpiskās spēles notiks no 5. līdz 21.augustam. Latvijas izlases pieteikumā dalībai sacensībās ir 34 sportisti.

Austrālijas un Baltkrievijas sportisti dažas dienas iepriekš sociālajos tīklos dalījās ar ne pārāk glaimojošu situāciju Riodežaneiro olimpiskā ciemata iekšienē.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA, Baltkrievijas un Austrālijas olimpiskās komitejas, AFP, Reuters, AP, EPA/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Aivis Freidenfelds cīnās un ir pilns apņēmības uzveikt smagu slimību
Juriste Olsena saka: ja nāktos saslimt ar vēzi, viņa emigrētu. To pašu darītu draugi un paziņas 88
Blogeris Jaroslavs priecē ar sevišķi pikantu bildīti - dupsi apaļu kā pilnmēness 51
Skatīt visus komentārus