Sporta ļaudis atskatās uz aizvdīto gadu.

Savickis, Daugaviņš, Timma un citi sporta ļaudis atceras aizgājušo gadu 14

Sports
1. janvārī 05:22
Portāls Kasjauns.lv aptaujājis dažādus Latvijas sporta ļaudis, lai noskaidrotu, viņuprāt, spilgtākos notikumus Latvijas sportā aizvadītajā gadā. Ja vēlies iepazīties ar dažādiem interesantiem stāstiem un intervijām par pagājušā gada Latvijas spilgtākajiem sporta varoņiem, tad lasi žurnālu "Latvijas Sporta Izcilības 2016".
LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

1.    Riodežaneiro olimpiskās spēles – četrgades nozīmīgākās sacensības planētas labākajiem atlētiem, kurās startēja arī 32 Latvijas sportisti. Laura Ikauniece-Admidiņa vieglatlētikā un Rebeka Koha svarcelšanā izcīnīja ceturto vietu, Aleksejs Rumjancevs smaiļošanā – piekto vietu.

2.    Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) neatkarīgās izmeklēšanas komisijas vadītāja Ričarda Maklarena ziņojuma 1. un 2. daļa, kas radīja milzīgu rezonansi un diskusiju sporta sabiedrībā.

3.    Latvijas IV Olimpiāde Valmierā, kurā piedalījās novadu un pilsētu komandas.

4.    Latvieši – pasaules čempioni. Martins Dukurs skeletonā un Oskars Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu bobslejā. Latvieši – Eiropas čempioni. Artūrs Plēsnieks svarcelšanā, Anastasija Grigorjeva cīņā un Zigismunds Sirmais vieglatlētikā.

5.    Kristapa Porziņģa fenomens. Noslēdzot debijas un sākot otro Nacionālās Basketbola asociācijas sezonu, Ņujorkas Knicks basketbolists ir kļuvis par pārliecinošu komandas līderi.


Foto: Edijs Pālens/LETA
0/7
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 51
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 30
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 5