Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ešlija Grehema. (Foto: Vida Press)

Slavenākā lielo izmēru modele izdod jaunu apakšveļas kolekciju - kuplu formu dāmām, tādām kā viņa pati

Sievietēm
8. novembrī 06:21 2018. gada 8. novembrī 06:21
Jauns.lv
Sadarbībā ar zīmolu „Addition Elle” slavenākā lielo izmēru modele Ešlija Grehema (31) izdevusi jaunu apakšveļas kolekciju. Tā radīta kuplāku ķermeņa formu sievietēm, tādām pašām, kāda ir viņa.

Modele, autore, dizainere, aktīviste, paraugs un plakātu meitene. Ešlija Grehema mīl savu ķermeni, ir pašpārliecināta un mudina arī sabiedrību novērtēt katras sievietes skaistumu.

Grehema ir tāda sieviete, kuru modes industrija nekad nav gaidījusi; kura spējusi gūt lielus panākumus par spīti modes industrijas iesīkstējušajiem uzskatiem.

Viņa ierindojas 10 pasaulē labāk apmaksāto modeļu rindās. Lai gan daudziem Grehema aizvien šķiet „neiederīga” modes industrijā, viņai ir vairāk nekā 7.6 miljoni „Instagram” bloga sekotāju un fenomenāli panākumi kā dizainerei, kas piedāvā apģērbus „nestandarta” izmēra sievietēm (dāmām, kuru parametri nav 90-60-90).

Lai gan tagad modes skatēs aizvien vairāk parādās arī tērpi kuplāku ķermeņa formu sievietēm, kalsnuma kults joprojām ir ļoti spēcīgs. Kad žurnāla „Harper’s Bazaar” veidotāji vēlējušies savai fotosesijai Ešliju ieģērbt kādā no dizaineru 2018. gada rudens/ziemas kolekcijas tērpiem, un palūguši izgatavot pasūtījumu pēc Ešlijas izmēriem, atsaucību viņi nav sagaidījuši.

Vieni izbrīnā iepletuši acis par šādu priekšlikumu, citi atrunājušies, ka esot pārāk aizņemti, lai tobrīd darinātu kaut ko atšķirīgu no standarta izmēriem. Lielākoties tie ir britu 6.-8. izmēra (34.-36. izmērs pēc Eiropas izmēru skalas) apģērbi, lai gan britu sieviešu vidējais izmērs ir 16. (44. izmērs pēc Eiropas izmēru skalas).

Taču nav nekā spēcīgāka par pašpārliecinātu sievieti, kas apzinās savu skaistumu. Šī 31 gadus vecā modele izveidojusi multi miljonus vērtu karjeru. Un tas viss, pateicoties viņas ķermeņa formām. Ešlija aizvien ir apņēmības pilna mainīt modes industriju. Un industrijai ar viņu nākas rēķināties.

Citi šobrīd lasa

Rotaļlietu zīmola "TakTil" radītāja Ulla Krūmiņa: "Latvija ir pārāk maza, lai mēs kāptu viens otra lauciņā. Katram jādod iespēja, jāpalīdz"
Gaidāma aukstākā nedēļa kopš pavasara; nākamnedēļ sniegs un vēl lielāks sals 8
Ar vēzi sirgstošā Sanita Zute saņēmusi Latvijas ārstu konsīlija slēdzienu – tas nav iepriecinošs
Pievienot komentāru

Принц Чарльз появился на обложке вместе с шестимесячным внуком

Растут не по дням: Энрике Иглесиас показал подросших близнецов от Анны Курниковой