Laulības pārkāpējus iepazīšanās sludinājumos atrast nav problēmu. Tajos neslēpti miesiskas izklaides meklē desmitiem precētu vīriešu un sieviešu.

Kā Latvijā meklē mīļākos un kas no tā iznāk? VIDEO 25

Sievietēm
2016. gada 18. maijā 16:13
Internetā ir ne viens vien sludinājumu portāls, kurā precēti vīrieši un sievietes meklē mīļākos. Bez aizspriedumiem. Tā arī skaidri uzrakstot: gribu vienreizēju piedzīvojumu un šķirties netaisos, ja esi gatavs/a šādam piedzīvojumam, atsaucies!

Atrast partneri vienreizējai laulības pārkāpšanai nesagādā nekādas problēmas. Randiņu var sarunāt teju vai nākošajā dienā, pēc dažām stundām. Laulības pārkāpējus var atrast ne tikai specializētos iepazīšanās portālos, bet arī visnotaļ populārās interneta vietnēs, kurās tiek meklēts darbs, dzīvoklis vai auto detaļas, piemēram, portālā ss.lv.

Tur sadaļā „Atpūta, hobiji” var atrast daudz šādu sludinājumu. Precēti vīrieši un sievietes meklē attiecības, atklāti sakot, ka savas laulības saites saraut negrasās. Izrādās, ka interesentu netrūkst.

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes raidījums „Kivi TV” veica eksperimentu un devās uz randiņiem ar nerātnajiem seksa partneriem. Kas no tā iznāca, par ko runāja un vienojās slepenās izklaides meklētāji, skatieties videosižetā.

„Meklēju mīļāko” jeb ss.lv iepazīšanās sludinājumi
Kasjauns.lv/Foto: ekrānuzņēmumi no ss.lv, Vida Press/Video: Kivi TV

Izlasi

Māsa atklāj talantīgā aktiera Hīta Ledžera patieso nāves iemeslu 4
Advokāte Īrijā ar dažām fotogrāfijām izjauc latvieša Jāņa mēģinājumu piedzīt 120 000 eiro 31
Černobiļas avārijas radiāciju 31 gadu vēlāk fiksē tālajā Čehijā; tur mīt radioaktīvās mežacūkas 19
Skatīt visus komentārus