Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pasažieriem ir tikai pienākums maksāt, nevis tiesības uz komfortablu braucienu... Diemžēl.

Trolejbusā smird? Maksā un cieties - rīdziniekam Jānim šāds serviss nav saprotams 156

Likums un taisnība
2016. gada 30. martā 06:12 2016. gada 30. martā 06:12
Rīgas iedzīvotājs un sabiedriskā transporta izmantotājs Jānis žurnālam „Likums un Taisnība” raksta: „Iekāpu 15.maršruta trolejbusā, reģistrēju e-talonu. Drīz vien sajutu, ka salonā neciešami smird – kādam bijušas problēmas ar higiēnu....”

„Ikvienam, kurš lieto Rīgas sabiedrisko transportu, ir skaidrs, ka tu nekad nevari zināt, cik smaržīgā vai – visticamāk – cik smirdīgā reisā tev nāksies braukt,” stāsta pasažieris. Tas ir fakts: nereti cilvēki smird, un, kā zināms, pats savu smaku jau nejūt. Diemžēl gadījumos, kad ar sabiedrisko transportu mērojams prāvs gabals, viss brauciens izvēršas ellē, jo viens smerdelis ātri vien sagandē gaisu visā salonā. Jānim ir jautājums: „Vai man ir tiesības ar jau reģistrēto talonu pārsēsties nākamajā trolejbusā un turpināt ceļu pa to pašu maršrutu?”

Uzņēmuma „Rīgas satiksme” Klientu apkalpošanas un komunikācijas daļas vadītājs Viktors Zaķis faktiski norāda, ka izvēles pasažierim nav:

„Ar viena brauciena biļeti pasažierim ir tiesības braukt tikai tajā transporta līdzeklī, kurā veikta tās reģistrācija, izņemot gadījumus, ja transportam rodas tehniski bojājumi un vadītājs ir izsniedzis bezmaksas pārsēšanās biļeti. Plānots, ka no šī gada 1. jūlija tiks ieviestas vienas stundas biļete Rīdzinieka kartes īpašniekiem, ar kuru pasažieris vienas stundas laikā varēs veikt neierobežotu skaitu pārsēšanos”.

Kasjauns.lv/Foto: Ieva Lūka/Sintija Zandersone/LETA

Meklē žurnāla "Likums un Taisnība" jaunāko numuru kioskos vai te:


Citi šobrīd lasa

"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 2
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 113
Skatīt visus komentārus